Кавуся• 06 декабря 2024

Перестала хотіти чоловіка після того, як з´явився коханець

Напевно, я дурна чи наївна. Вже пів року в мене коханець, з чоловіком секс за цей час був 3 рази. Не можу, не хочу, бридко. Хотіла раніше розлучитися, але тепер з´явилася інша проблема. Я закохалася в коханця, але він сім´ю не збирається залишати. Хоча інколи говорить, що все набридло. Але діти не пробачать, майно спільне і т.д. А я кожен день плачу, розуміючи що зі мною він не буде. З чоловіком розлучитися? Точно сама буду і дітей без батька залишу. Коханець каже спи з чоловіком, бо підозра сильна( з жінкою він спить(( а мене від цього розриває зсередини). Як зібрати себе по шматочках, що робити далі???
КараПузовна• 06 декабря 2024
Господи и эти люди рядом... Где ваш мозг?
Електрохарчування• 06 декабря 2024
Если вы не троляка, то поделюсь вкратце своей историей
После того, как любовник бросил, с мужем все наладилось, но не сразу, через полгода где-то
Леди Г• 06 декабря 2024
Интересно...то есть муж был желанный но вы все равно пошли налево.
Обычно наоборот.
Понятно, что влюбленная женщина не хочет других мужчин.
По крайней мере, у меня так, люди животные , но не совсем.
Кучерявочка• 06 декабря 2024
Фу. Он имеет ее, облизывает ее, что там еще, а вы в очереди? Серьезно?
Наизнанку• 06 декабря 2024
Мабуть, просто коменти почитаю))
Неваляшкина• 06 декабря 2024
Разводитесь, пусть у вашего мужа будет шанс найти нормальную жену и быть счастливым.
Бойова• 06 декабря 2024
Я нікого не заводжу і не заводила. Мені мої емоційні качелі важливіші. Все це могла передбачити і мій спокій мені дорожче. Нічим добрим така фігня не кінчається
Леди Г• 06 декабря 2024
Ответ дляКучерявочка
Как в анекдоте: она потом этими губами детей будет целовать
Мыло и вода - наши лучшие друзья.
Кучерявочка• 06 декабря 2024
Ответ дляЛеди Г
Мыло и вода - наши лучшие друзья.
Да-да. А еще свечи и уколы в жопу.
Наизнанку• 06 декабря 2024
Ответ дляНеваляшкина
Ви думаєте, що чоловік там сидить, страждає авторшу чекає? Сумніваюся)
автор Кавуся • 06 декабря 2024
Ответ дляЛеди Г
Обычно наоборот.
Ні, просто раніше було нейтрально в сексі, а зараз огидно
Неваляшкина• 06 декабря 2024
Ответ дляНаизнанку
Я не знаю ни автора, ни её мужа, Но, автор мужа не любит, не спит с ним, он ей не нужен, страдает за любовником, муж имеет право на счастье с другой.
Наизнанку• 06 декабря 2024
Ответ дляНеваляшкина
Ви думаєте, що за пів року він цього не зрозумів? Якщо так, то він тормоз.
буреЛОМКА• 06 декабря 2024
Ответ дляКараПузовна
Между ног.
буреЛОМКА• 06 декабря 2024
Ответ дляНеваляшкина
И заразу от жены не подцепить.
Неваляшкина• 06 декабря 2024
Ответ дляНаизнанку
Возможно у него других проблем хватает, может думает, что у жены стресс, депрессия, если она всё время со страдальческим лицом дома...
буреЛОМКА• 06 декабря 2024
Сколько же Вам лет, что ещё и слушаете, что Вам говорит любовник. Вы искали на стороне секса, Вы его получаете. К чему все эти ненужные пустые разговоры.
Неваляшкина• 06 декабря 2024
Ответ длябуреЛОМКА
И заразу от жены не подцепить.
И это тоже.
буреЛОМКА• 06 декабря 2024
И ведь причину нашли не разводиться, дети без отца.
Нет мужа, больше любовников. Зачем себе отказывать.
Лепешечка• 06 декабря 2024
Ответ дляКавуся
Естественно, потому что женщина спит с тем, к кому есть чувства.
автор Кавуся • 06 декабря 2024
Я от зараз думаю, можливо, кинути його, переплакати місяць-другий, ніж кожного разу думати, що він з жінкою спить, мені як ножем в серце від цього. Як наслідок, постійно ходжу в напрузі, стресую, погано сплю
Все буде Україна• 06 декабря 2024
Ответ дляКавуся
А ви знали що він одружений?
автор Кавуся • 06 декабря 2024
Ответ дляВсе буде Україна
А ви знали що він одружений?
Так
Злюка-закусюка• 06 декабря 2024
Ответ дляКавуся
Ні, не треба його кидати
автор Кавуся • 06 декабря 2024
Ответ дляЗлюка-закусюка
Ні, не треба його кидати
Як не ревнувати до дружини його ж? І знати, що він до мене не піде. От як, я реально страждаю від цього
Гарантую неперелевки• 06 декабря 2024
Раджу прочитати
Незнакомлюся• 06 декабря 2024
Ответ дляКавуся
А ви думали,що він жінку бросить заради вас) Ви ж секс шукали,а не нового чоловіка.
Гарантую неперелевки• 06 декабря 2024
Ответ длябуреЛОМКА
И заразу от жены не подцепить.
Жінки , як правило чисті , вся зараза у шалашовок як автор
Незнакомлюся• 06 декабря 2024
Автор кидати любовниеа і все,він з вами не б буде,нащо ви собі душу рвете
Гарантую неперелевки• 06 декабря 2024
Ответ дляНезнакомлюся
Та це тролляко