Леди Г• 17 декабря 2024
Тут є турагенти?
Якщо я забронювала в турагента готель і внесла передплату 30%, виліт за 16 днів. Я вже не можу змінити готель? Прочитала відгуків багато негативних за нього
Леди Г
• 17 декабря 2024
Ответ дляСоветничаю тут
А почему вы заранее не прочли отзывы?
читала останніх штук 10-15, а от зараз ’свіжі’ всі погані
Леди Г
• 17 декабря 2024
Ответ дляСанта Барбара
Питайте свого турагента.
Яка країна і який отель?
Єгипет
Санта Барбара• 17 декабря 2024
Пишіть отель). Допоможемо.
Відгуки теж треба фільтрувати, одному море мілке, іншому глибоке, третьому мокре)
Турагенція Tourdream• 18 декабря 2024
Автор, до туру ще довго, це не святкові дати, тому Ви можете запросити заміну готелю у свого туаргента. На яких умовах можно поміняти готель, це вже туроператор відповість.
Стосовно самого готелю Island View, головна його проблема, що він старий та давно потребує реновації. Це вже роками така ситуація, але чомусь його не ремонтують.
Але у готелю є й свої плюси. Гарне місце розташування, доволі затишна бухта, поряд променад Сохо, гарний домашній риф.
Є туристи, які знають недоліки готелю, але повертаються у нього повторно, саме за локацією та рифом.
Mariia_touragent• 18 декабря 2024
Island View- відношу до категорії ’пан, або пропав’. Є варіанти, коли мінуси по стану, доглянутості, чистоті були важливіші за ’плюси’. А є і позитивчик, коли до цього туристи відпочивали навіть в кращих готелях, а чимось-таки зачепив (місце, море, атмосфера припала до душі, персонал старався т.п.)- в нас такі випадки були.
Порада: не приміряйте чужі відгуки на себе! Обов´язково зважуйте всі ’за’ і ’проти’, виходячи виключно з особистих вподобань, і завжди коригуйте на вартість!
Гляньте альтернативи- чи є те краще, що влаштує вас по всіх параметрах. Якщо таки налаштовані на зміну- не гайте часу, давайте запит в роботу, чим раніше, тим краще. Удачі!
Леди Г
• 18 декабря 2024
Ответ дляТурагенція Tourdream
дякую!
Леди Г
• 18 декабря 2024
Ответ дляMariia_touragent
Дякую! Вже мабуть не буду нічого мудрувати, поїдемо, як є. Ми з донькою не дуже вибагливі туристи, сподіваюся сподобається.
Mariia_touragent• 18 декабря 2024
Ответ дляЛеди Г
Налаштовуйтесь перш за все на відпочинок, а не на пошук недоліків - насолоджуйтесь морем, теплом і спокоєм! Плюс, там є куди вийти- використайте цей ’бонус’- побачите більше, і вражень буде відповідно. Вдалої і позитивної вам відпустки!