Посудомойка• 17 декабря 2024
Читаю чат сусідів
І просто в шоці від рівня культури і інтелекту людей в нашому ЖК- резюме дебатів більшості з них начхати на всіх інших, тому одні ставлять свою машину на бензині на спеціальну парковку для
електрозарядки і просто так займає це місце, інші відкривають в підземному гаражі майстерню і кашмарять весь дім ремонтними роботами та генератором, треті без згоди сусідів барікадірують загальний коридор ще одними дверима.Реальність нашої країни все, що не заборонено або не урегульовано- можна і чхати на всіх інших.
Княгиня пітьми• 18 декабря 2024
Ответ дляШалена невинність
Британия это не только Англия. Я даже не встречала домов с подземной парковкой. Многоэтажный домов практически нет.
Я была в селе в Уэльсе,даже там хорошие машины везде.
Шалена невинність• 18 декабря 2024
Ответ дляКнягиня пітьми
А я писала, что плохие? Жигулей не водится точно)) просто машинки малолитражные, в основном
Княгиня пітьми• 18 декабря 2024
Ответ дляШалена невинність
Потому что им не нужны тут такие мощные машины как мы привыкли покупать. Медленный часто трафик, нормальные дороги, путешествуют они больше авиа,а не машинами,а если нужна большая машина поехать куда-то в Шотландию,то они её просто арендуют. Ну и малолитражки экономнее,все логично.Ну и мало места для парковки. Но,наши машины им не интересны вообще. Единственное,что удивило боса мужа то что наша машина новая и очень чистая, сказал что она фенси)))
Пес Патрон• 19 декабря 2024
Ответ дляНіколи не збрешу
Вивчайте українську мову нормально і менше сидіть у кацапсько-ротих каналах і не дивіться кіно з кацапським перекладом.
Жити в Україні і вчити кацапський єзик - це як піти лікувати зуб до ортопеда.