сама себе прекрасная• 18 декабря 2024

В чому прикол цієї Гармонії здоровʼя якщо все рівно треба платити за консультаці

Декларацію підписала
Хочу прийти - платіть 850 грн
Виходить шо нічого не безкоштовно( сімейний мабуть безкоштовний. А потім чкщо шось треба то будь ласка до іншого лікаря за 850
мимАпроходила• 18 декабря 2024
Ответ дляЗаліковий троль
А конкретнее? А то я тоже хочу там декларацию заключить
Дивіться, вони не працюють з хелсі.
Ви не зможете ніде подивитись свої візити, направлення, рецепти і т.п.
Вам лікар це на прийомі, звісно, роздрукує, і потім записатись кудись до вузького спеціаліста по коду ви, звісно, зможете, але я так звикла, що в хелсі є вся моя історія, що буду, мабуть, міняти лікаря, шукатиму по найближчих поліклініках.
Бо плюсів гармонії я ще не побачила.
За записом і в державній більш-менш комфортно, без черг. А терапевти в гармонії всі вчорашні студенти, тобто досвід не аргумент теж.
Заліковий троль• 18 декабря 2024
Ответ длямимАпроходила
Дивіться, вони не працюють з хелсі.
Бо плюсів гармонії я ще не побачила.
Я из плюсов там думала, что мне все таки даст номер телефона врач и можно брать направления по Вайберу, потому что бывшая из гос не давала. И то что частные в суб воскресенье работают. По крайней мере у нас на работе все больничные в частных открывают субботой и закрывают воскресеньем, чтобы больше денег было
мимАпроходила• 18 декабря 2024
Ответ дляЗаліковий троль
Ні, ніяких телефонів. Але наче мені казала, якщо її не буде чи нема запису, то можуть до іншого записати (щоб лікарняний вікрити). Мені не потрібен, та я всього 2 рази була.
Думаю, по телефону кліники вам все скажуть, як в них організовано. І декларацію теж по телефону зможете заключити, якщо вас влаштовує.