Кривая спроса• 18 декабря 2024

Дитина скаржиться на біль в серці

Дитина, 9 років, останнім часом, почала скаржитись, що «болить серце». Аналізи в нормі, зробили кардіограму, УЗД серця, теж все ок. Але, я все одно хвилююсь з цього приводу(. У когось в діток були подібні скарги? Знайшли їх причину?
барабанщица• 18 декабря 2024
Ви робили всі ці процедури, і що лікар нічого не сказав? Невралгія, наприклад.
Пацаааааааан• 18 декабря 2024
это наверное невралгия, а не сердце, тем более раз по диагностике все норм. а что педиатр говорит?
Я таке знаю• 18 декабря 2024
невралгия может быть
барабанщица• 18 декабря 2024
Педіатр оглядає, і потім кардіолог. Оба лікарі промовчали?
Тільки не про гроші• 18 декабря 2024
До гастроентеролога. Це може бути шлунок. Уже проходили. Після омепразолу болі ’в серці’ пройшли
автор Кривая спроса • 18 декабря 2024
Ответ длябарабанщица
Сказала, що це мʼязові болі, повʼязані з віком і активним ростом…
Але ж всі діти активно ростуть, але не всі жаліються на серце…
Тільки не про гроші• 18 декабря 2024
Ответ дляКривая спроса
О, мені теж так говорили поки я росла. А в дорослому віці уже коли зробили огляд шлунка, то знайшли рубець, язва була
автор Кривая спроса • 18 декабря 2024
Ответ дляТільки не про гроші
Теж боліло серце?
Тільки не про гроші• 18 декабря 2024
Ответ дляКривая спроса
Теж боліло серце?
Так. І мати мене по всіх лікарях водила. Сказали, що я швидко росту, типу м´язи не встигають за кістками тому болі. Брехня. Коли залікували шлунок і ’сердце’ пройшло
Тільки не про гроші• 18 декабря 2024
Ответ дляКривая спроса
Теж боліло серце?
Влітку з дитиною потрапила в лікарню, ентерит, запалення жкт пішло і перше питання яке задала лікар ’ чи дитина скаржиться на болі в серці’.
І дійсно, вона скаржилася, що болить зліва, після омепразолу біль проходила.
автор Кривая спроса • 18 декабря 2024
Ответ дляТільки не про гроші
Дякую.
Не знаю, можливо, сходимо ще до гастроентеролога… Хоча, планово УЗД черевної порожнини робили, на болі в животі не скаржиться…
Тільки не про гроші• 18 декабря 2024
Може у вас і не шлунок, а дійсно активний ріст. Але краще перевірити
автор Кривая спроса • 18 декабря 2024
Педіатр, при вигляді мене, вже багатозначно закатує очі, мовляв: «що ви ще хочете? Ви обстежені, все нормально». А мене ці скарги непокоять(
Тільки не про гроші• 18 декабря 2024
Ответ дляКривая спроса
Дякую.
Власне шлунок на УЗД не видно. Вони тільки можуть подивитися чи порожній він, чи є вміст.
Тільки не про гроші• 18 декабря 2024
Ответ дляКривая спроса
Я вас розумію, сходіть ще раз, не впаде у неї корона, якщо дасть направлення до гастро. Або скажіть, що його щось там турбує, іншу причину назвіть, але до гастро сходіть
Бодіпозітівна• 18 декабря 2024
У подруги так было. Год лечили сердце, а оказалось что глисты
автор Кривая спроса • 18 декабря 2024
І от сьогодні знову(((… Подзвонила класний керівник, сказала, що дитину нудить і вона скаржиться на біль в серці. Ідемо в приватну до кардіолога.
Ane4ka-9cee• 18 декабря 2024
Автор, розкажете що сказав лікар. В мене підліток теж інколи скаржиться, що серце заболіло, і зразу відпускає. Узд черевної порожнини норм, ще на узд серця сходимо
hrystia• 18 декабря 2024
У мене така ж ситуація. Дитині 15 р. Думаю сходитиидо кардіолога. Про гастроентеролога і не думала …
автор Кривая спроса • 18 декабря 2024
Були в дитячого кардіоревматолога. Враження від лікаря прекрасні. Уважна, зібрала весь життєвий анамнез від народження і до сьогодні)), передивилася всі попередні наші обстеження, виміряла тиск і сатурацію, двічі переслухала, зробили чергову електрокардіограму, оглянула суглоби…. Висновок: 99%, що це не серце. Невралгія, сколіоз, мʼязові болі, але, з її боку - все в нормі. По УЗД в доньки відкрите овальне вікно. Але, з її слів, воно ніколи не дає болей і такої симптоматики. Ми його поки просто спостерігаємо, тримаючи на контролі робимо УЗД раз на два роки. Поки що так… Вже спокійніше)