Хочу наколоти губи• 18 декабря 2024

Гематолог

Була я в гематолога з донькою сьогодні на рахунок надключичних лв.
Оскільки аналіз крові добрий, та по УЗД 13*5 мм, наче не сильно все страшно, скарг немає.
Але лв збільшились і це вже недобре, як каже лікар.
Сказала місяць зачекати перездати аналізи крові, УЗД переробити в динаміці, зробити рентген грудної клітки і відправила до дерматолога, бо донька має підліткове акне, і це також може бути причиною, хоча каже що малоймовірно.

Каже поганого наче нічого не бачить, але ці лв потрібно контролювати поки і дивитись за ними.
Бо на дотик хоч і нормал ний , але розмір як для ключичного трохи великий і структура неоднорідна по УЗД.
Василина Семеніч• 18 декабря 2024
.
Злюсь до кипіння• 18 декабря 2024
Відкрийтесь, я вас заблокую нарешті.
Дон Пэдро• 18 декабря 2024
Ииииииии?
Идууу--уууу блин• 18 декабря 2024
А чому на рентген?
Белочкой зови• 18 декабря 2024
Ответ дляИдууу--уууу блин
А чому на рентген?
Мабуть змусила лікаря ще якісь направлення дати, вона ж не зупиниться на цьому🤦
Оч@ров@Шк@• 18 декабря 2024
НАМ ПОФІГГГГГГГ !!!!!!