Кукусик• 18 декабря 2024

Як ваш чоловік поводив себе при розлученні?

Як ваш чоловік поставився до цього процесу та як він хотів ділити майно?
Є такі чоловіки, які можуть дружині ( якщо є діти) дійсно залишити авто, житло, щоб вона нормально ростила дитину, чи більшість таких, що ділять все до нитки, виганяють жінку на вулицю й намагаються урвати собі побільше?
Поділіться своїм досвідом, щодо розлучення та майна...
Куратор дебошей• 18 декабря 2024
Ответ дляГорня капучіно
Как у вас личная жизнь сложилась после? И у него?
У меня всё хорошо, я замужем за прекрасным человеком, счастлива. Насколько мне известно у бывшего мужа тоже всё хорошо, он женат, есть кошка и собака лабрадор)
Ниф_ниф• 18 декабря 2024
Ответ дляДолькиКабана
Скажіть, будь ласка, а чи є шанс не ділити 50/50?
Не зрозуміла ваше питання. Якщо майно придбане в шлюбі, то рано чи пізно постане питання щодо його відчуження або ще якісь маніпуляції
Чи ви маєте на увазі, що дружині може дістатися все?
ДолькиКабана• 18 декабря 2024
Ответ дляНиф_ниф
Маю на увазі,як можна отримати все? Які варіанти існують?
Ниф_ниф• 18 декабря 2024
Ответ дляДолькиКабана
якщо укласти шлюбний контракт і там передбачити, що на кого придбане майно, той із подружжя і є його власником
Якщо довести, що майно придбане на особисті кошти (дошлюбні заощадження, кошти від продажу особистого майна, отримання коштів/майна в спадщину)
Також чоловік може відмовитися від майна за рахунок майбутньої несплати аліментів
Ну ще можна вбити чоловіка (Але це дурна порада)
ДолькиКабана• 18 декабря 2024
Ответ дляНиф_ниф
Більше нема варіантів? А срок давності- 3 роки від моменту як дізнався чи міг дізнатися про порушення прав?
Гидроусилитель руля• 18 декабря 2024
Ответ дляДетские_Будут?
Ні, в шлюбі. Просто то двохкімнатна, йому вона більше потрібна. А мені і однокімнатна підійде. Хоча в ній зараз його мама живе. Ну то таке. Головне що зрозуміло що по хорошому не вийде
Не будьте дурой. Делить, и точка!
Пожалеете потом