Кукусик• 18 декабря 2024
Як ваш чоловік поводив себе при розлученні?
Як ваш чоловік поставився до цього процесу та як він хотів ділити майно?
Є такі чоловіки, які можуть дружині ( якщо є діти) дійсно залишити авто, житло, щоб вона нормально ростила дитину, чи більшість таких, що ділять все до нитки, виганяють жінку на вулицю й намагаються урвати собі побільше?
Поділіться своїм досвідом, щодо розлучення та майна...
40каградусная• 18 декабря 2024
Майно не ділили, все залишилось чоловіку, мені дитина і стіл
Кукусик
• 18 декабря 2024
Ответ для40каградусная
Стіл? Ого, це печально...
66сезон666серия• 18 декабря 2024
Майно не ділили. Ми залишились в квартирі, йому авто. Діти зі мною, йому аліменти.
Я товста , стара, страшна уродка з двома причепами нікому не потрібна (його слова). Він женіх хоч куди, з машиною.
На тому й розійшлись
40каградусная• 18 декабря 2024
Ответ дляКукусик
Стіл? Ого, це печально...
І то він ще мені дзвонив і казав що квартира порожня, а я просто забрала свої речі ну звичайно дитячі іграшки, вимила квартиру і пішла.
Куратор дебошей• 18 декабря 2024
Ничего не делили, всё оставил мне и детям, забрал только свои личные вещи. На алименты не подавала, сам переводил каждый месяц приличную сумму, детей брал каждую субботу, покупал им подарки, водил в развлекаловки разные.. Как был нормальным отцом до развода, таким и остался после.
КучМала• 18 декабря 2024
Все навпіл до копійки. При поділі чоловік торгувався за кожен долар при оцінці майна. Йому лишила машину. Виплатила половину вартості спільної квартиром за мінусом ціни авто. Нічого, впоралась, зробила гарний ремонт і щаслива тут.
В рот не ложи• 18 декабря 2024
Ответ для40каградусная
а вам що більше треба було?)
40каградусная• 18 декабря 2024
Ответ дляВ рот не ложи
а вам що більше треба було?)
Так в тому і справа що ні, мені аби мізги не ібали
В рот не ложи• 18 декабря 2024
Ответ для40каградусная
Спасу мир• 18 декабря 2024
Была война за имущество , страшная ненависть его ко мне, потому что я посмела развестись , потому что он обсирал меня и руки распускал, унижал перед его родней. Я стала для него шлюхой, проститукой сразу же. Было много судов , юристов , пытался кинуть меня - поделили все по закону . Дети со мной, старшая уже 21 год живет с парнем , сын 12 лет со мной , я уже снова замужем . Прошло 5 лет, бывший давно живет с другой , а мне периодически пишет оскорбления . Я для него лютый враг, у него желание уничтожить меня
ЛісАпетная• 18 декабря 2024
Майно було поділене ще до розлучення- одразу оформлювалося на 1 власника без посягань іншого. Діти із бч на вихідних та канікулах, зі мною у будні. Лікарняні також ділимо суворо навпіл. На аліменти я не подавала,він зголосився платити на свій розсуд
забиякина• 18 декабря 2024
Имущество не делили, не было общего.
Но за алименты нервов потрепал конечно
забиякина• 18 декабря 2024
Ответ дляКуратор дебошей
Вам очень повезло
Детские_Будут?• 18 декабря 2024
Нещодавно сказала чоловіку про розлучення і поділ майна. На що він сказав що ділити квартиру не дасть, що він на неї все життя заробляв. В мене є батьківська спадкова квартира і однокімнатна, яка куплена в шлюбі ( на мої гроші), от типу йди туди і живи. Про інше навіть і мову не заводила. Я його позицію зрозуміла, поки поставила на паузу розлучення. Сама уїхала в інше місто до сестри. Поки поживемо окремо, а там буде видно.
Є в мене подруга дитинства. В них з чоловіком довго не було дітей, жили в гуртожитку. І тут виявляється, що чоловік завів коханку і вона вагітна, і в цей же час йому дають однокімнатну квартиру. Подруга його відпустила до коханки, він залишив їй новеньку квартиру.
забиякина• 18 декабря 2024
Автор, я думаю оценивать нужно конкретно Ваш случай и Вашего мужа. Все по-разному себя ведут. Кто-то оставит все детям и будет участвовать в их жизни, а кто-то ведёт торги за каждую гривну и его след простынет в итоге. Как только торги закончатся. Поэтому.....
Этожзвяздаяегообожаю• 18 декабря 2024
в нас не було спільного майна, а при розлученні поводив себе як бовдур. ганявся за мною по місту, робив капості, зламав замок в моїй квартирі, спав п´яний під дверима (бідні сусіди мої), розписав стіни в під´їзді ’ти тільки моя...бла-бла-бла’. короче, капець. подати заяву в РАЦС з ним вдалося лише з третього разу, бо то він не прийшов, то прийшов и не зайшов, а вже коли треба було отримувати свідоцтво, то вчинив галас в РАЦСі, шо він був не в собі і все скасовує. 10 років прожила з людиною і не знала, шо він такий ідіот
забиякина• 18 декабря 2024
Ответ дляДетские_Будут?
Ну вот, конкретно зависит от человека.
А кто-то бы привел любовницу в новую квартиру, а с женой бы ложки делил....
Мандолина Бу• 18 декабря 2024
Як гавно! враховуючи, що він був ініциатором. Нічого не ділили, все було одразу правильно оформлено на маму
КучМала• 18 декабря 2024
Ответ дляДетские_Будут?
А та квартира, яку не хоче ділити, куплена до шлюбу?
Ниф_ниф• 18 декабря 2024
Автор, я бачу всі процеси, як адвокат. Все по-різному. Звісно, якщо задіюють адвоката, то ситуація не дуже добра, іноді взагалі жахлива. Бувають ситуації, коли складно повірити, що люди разом прожили багато років, народили спільних дітей, подорожували і мали спільні інтереси
Детские_Будут?• 18 декабря 2024
Ответ длязабиякина
Ну вот, конкретно зависит от человека.
Так і є. От думаю, де я накосячила в цьому житті що мій чоловік виявився не таким ’благородним’. Підтримувала його весь час, заробляли на сумісний добробут разом, ніколи не сиділа у нього на шиї, навіть навпаки, утримувала сім´ю коли у чоловіка з роботою були не гаразди, довгий час в нашому оточенні ми вважалися ідеальною парою. І тут виявилося що то ’його’ квартира. Ну оформлена на нього, але ж і мій чималий вклад є. Але чомусь йому зручніше про все забути) ну нічого.
Сижуревувшоке• 18 декабря 2024
Ответ дляДетские_Будут?
Так чому на паузу поставили? Через те, що він квартиру не хоче ділити?
Детские_Будут?• 18 декабря 2024
Ответ дляКучМала
Ні, в шлюбі. Просто то двохкімнатна, йому вона більше потрібна. А мені і однокімнатна підійде. Хоча в ній зараз його мама живе. Ну то таке. Головне що зрозуміло що по хорошому не вийде
ЛісАпетная• 18 декабря 2024
Ответ дляДетские_Будут?
Що значить відпустила? Він і без її благословіння міг піти і половину квартири прихопити
Мадам Тю-лю-лю• 18 декабря 2024
Ответ дляДетские_Будут?
он может идти в однокомнатную , в принципе , вам оставить общую.
Ответ для66сезон666серия
На тому й розійшлись
Боже яке лайно. Як вони себе люблять просто козли. Треба було раніше його кидати.
Переоформив авто на коханку, гараж продав якомусь родичу, в двері моєі квартири поклав записку, що район небезпечний І у нас трапляються часті пожари. Цим він тиснув на мене, щоб я не судилась за майно.
У нього вже була фея з великим життєвим досвідом яка йому підказувала як треба розлучатись.
Я була в шоці і в істериці, бо я не могла уявити що він здатен так себе поводити.
Загалом, до і під час розлучення я плакала. В процесі я побачила яке воно гівно і поставила в церкві свічку за те, що його забрали з мого життя. До речі, в суді я відсудила у нього половину всього, на що мала право.
Але це мене навчило багато чому.
А головне я побачила, що чоловіки не цінують гарного ставлення, допомоги і навіть забувають про фінансові вливання жінки в загальні покупки і загалом в процесі життя. Про дітей я взагалі мовчу. Вони готові зубами вигризати все підряд, аби не дісталось не те що колишній а навіть єдиній дитині.
Але це мене навчило багато чому.
забиякина• 18 декабря 2024
Ответ дляНиф_ниф
Вот после того как люди приходят в суд, сразу же становится видно с кем ты прожила и родила детей. Это я могу сказать как бывшая жена. Там алименты с него чуть ли не всем миром выбивали. Небольшая сумма. А был ’такой классный папка и такой любимый ребенок (на людях)’ - куда там.
Мадам Тю-лю-лю• 18 декабря 2024
когда развелась , ничего не делили , были молодые , квартиру мне роители купили когда мы были женаты .
бывший муж сказал , я не претендую это родители твои купили.
спустя 20 лет , мы с ним переоформили квартиру на мою маму , а потом на меня она .
юристы объяснили , что даже после развода муж имеет право на квартиру в будущем , даже если не он потребует , то его жены, или новые дети.
забиякина• 18 декабря 2024
Ответ дляKsusci
Але це мене навчило багато чому.
К сожалению Вы правы.