Та никада в жизни• 18 декабря 2024

Просроченный загран у парня за границей

Может кто сталкивался с такой проблемой и посоветует что-то. 19 лет ребенку (племянник мой), провтыкали оформить новый загран до изменений про консульские услуги только через военкомат. Есть внж в Словакии (живут там уже 6 лет). Какие могут быть варианты?
Бамбарбия! Кергуду.• 19 декабря 2024
Ответ дляТа никада в жизни
Та откуда о нем информация туда попадет??? Должна передавать школа. Он в школе не числится. Укр прописки нет, мобильного номера укр нет, банковских карт нет. Его не существует в Украине
Нуяк не існує,паспорт де громадянина України був.Є демографічний реєстр.Його на військовому обліку ,просто немає
Пиу!Пиу!• 19 декабря 2024
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Погано,шукайте толкового юриста,він вам напише всі кроки.Там треба,довезти що консульство відмовляє в отриманні паспорту
И невозможно доказать что консульство отказывает в выдаче заграна потому что оно не отказывает никому, а выдает при выполнении условий.
Поэтому отказывает Польша, на основании того что - это ж вы по собственному желанию не хотите условия консульства выполнять , а не консульство вам отказывает.
автор Та никада в жизни • 19 декабря 2024
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Ну ок, допустим. Но не будет медклмиссии в любом случае. И уже ’некомплект’
Бамбарбия! Кергуду.• 19 декабря 2024
Ответ дляТа никада в жизни
Якщо зараз спробує встановити резерв,то буде не на обліку.код не сформується.Чекайте,або находьте якихось рішал.Він же,рік я так розумію,був вже без паспорту
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Ні, трохи не так. Паспорт діє ще кілька місяців. Посвідка до 33 року. Скинув документи мені
Бамбарбия! Кергуду.• 19 декабря 2024
Ответ дляТа никада в жизни
Ааа,ви ж спочатку писали,що паспорт вже прострочений
tereska• 19 декабря 2024
Ответ дляТа никада в жизни
Він точно є, інфо по всім дітям, які були у педіатрів на участку свого часу (батьків телефон записують).
Мені минулого року писав педіатр сина і питав де ми та що (він точно знає, що ми виїхали ще 2019 року), але ж контакти все одно збереглися.
Не читала усіх сторінок, але точний алгоритм є: в ДП Документ записуватися на прийом, оформляти спочатку id картку українську, потім лише ЗП, але при тому, що він повинен встановити Резерв+ та зареєструватися там і точно вказати, що він закордоном.
Наші чоловіки усі зареєструвалися, у жодного не було інфо про те, що треба явитися для уточнення або він у розшуку.
Мій син вскочив в останній вагон, в Турцію їздили двічі щоб зробити id-ішку та ЗП одночасно. Але у нього не було прописки української, тому не присвоїли ІПН, він пишеться прямо на картці.
Зробили, паспорт вже на 10 років, а там видно буде.
Бажаю вашому племіннику успішного вирішення цієї ситуації, щоб все гарно склалося!
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Ну це не дуже полегшує справу. Вже повнолітній і часу 3 місяці
Ответ дляtereska
Дякую. Буду шось шукати, розбиратись.
Бамбарбия! Кергуду.• 19 декабря 2024
Ответ дляТа никада в жизни
Так це міняє справу,з просроченим не можливо відкрити онлайн карту монобанку,а з дійсним так.Нехай встановлює резерв,може й будуть дані ,й код згенерується.
Кондуктор троллейбуса• 19 декабря 2024
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Не прив´язано,ніяке внж до паспорту українського.В якій це країні прив´язане? закордонний паспорт просто повинен бути в іноземця діючий
В Германии. У меня на «пластике» значится номер загранпаспорта украинского. ВНЖ выдано согласно данным что указаны в нем
Кондуктор троллейбуса• 19 декабря 2024
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Він буде на обліку,це нічого не дасть
Даст возможность сделать загранпаспорт заграницей
Пиу!Пиу!• 19 декабря 2024
Ответ дляЯсноВидящая
Термін, на яку видано ВНЖ, звичайно може бути коротшим терміну дії паспорта, що у більшості випадків і відбувається. Але не навпаки. Прикладом, якщо вам потрібно оформити ВНЖ терміном на 2 роки, а термін дії паспорту закінчується через 1,5 роки, то дворічне ВНЖ ви не отримаєте.
В Польше не так.
У нас ВНЖ все были на три года, ПМЖ на 5, вне зависимости от сроков действия паспортов.
Ответ дляПиу!Пиу!
В Польше не так.
У моего внж до 33 года, на 10 лет. Хоть это по-людски сделать ума хватило
Мульйонерша• 19 декабря 2024
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Нам в Германии прям в загранпаспорта вклеили внж
Бамбарбия! Кергуду.• 19 декабря 2024
Ответ дляМульйонерша
Це ж ви під захистом напевно?
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Тут еще выясняются обстоятельства. Украинский внутренний паспорт истек срок
Бамбарбия! Кергуду.• 19 декабря 2024
Ответ дляТа никада в жизни
Без внутрішнього,не зробить новий закордонний.Спочаику айді,потім закордонний
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
А айди можно в дп документ? Не, это ж в консульсиве. И схема ж та же - через резерв?
Бамбарбия! Кергуду.• 19 декабря 2024
Ответ дляТа никада в жизни
Можна і там і там,без резерву його в консульстві навіть не приймуть.В дп документ,хоч побалакати можуть,але теж не нададуть ніяких послуг.А так ,все через резерв тільки
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Ну от і припривли. І без діючого укрпаспорту він моно не поставить
Бамбарбия! Кергуду.• 19 декабря 2024
Ответ дляТа никада в жизни
Цього незнаю,може й поставить,якщо дійсний закордонний
ЗаведУющая• 19 декабря 2024
Ответ дляТа никада в жизни
А через моно ставити Резерв? Треба в моно уточнити, відпишіть будь ласка, теж ситуація схожа
Ответ дляЗаведУющая
Та я ж не знаю сама. Теж думаю варіанти
ЗаведУющая• 19 декабря 2024
Ответ дляТа никада в жизни
Та я ж не знаю сама. Теж думаю варіанти
Так, розумію, в Фейсбуці є ще група Консультації і легалізація. Познань та Польща, там можна почитати, і можливо по Словакії така є
Бамбарбия! Кергуду.• 19 декабря 2024
Ответ дляЗаведУющая
Якщо є українська дія,або банківські рахунки.Моно,це в кого нічого цього немає,ви просто відкриваєте там рахунок
Печенюшка• 19 декабря 2024
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
А консульство і не відмовляє
ЗаведУющая• 19 декабря 2024
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
У сина не має також укр дії, але є укр катрочка Сімка. А через Моно реально оновитися в Резерві? Банківський рахунок в Приват юніор закрили
begovelik• 19 декабря 2024
А как это можно было ’провтыкать’? )))
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Нічого в нього немає. Жодного зв´язку з Україною