Та никада в жизни• 18 декабря 2024
Просроченный загран у парня за границей
Может кто сталкивался с такой проблемой и посоветует что-то. 19 лет ребенку (племянник мой), провтыкали оформить новый загран до изменений про консульские услуги только через военкомат. Есть внж в Словакии (живут там уже 6 лет). Какие могут быть варианты?
Брюльтик• 20 декабря 2024
В Польше можно оформить серый паспорт. Его беларусам направо и налево выдают, тк у них давно консульские услуги недоступны.
Может и в Словакии есть что-то подобное?
Пиу!Пиу!• 20 декабря 2024
Ответ дляБрюльтик
Как раз в Польше можно только белорусам. У них есть основания.
Украинцы не могут по причине того что украинское консульство никому не отказывает в выдаче заграна!
Безсовісна кума• 20 декабря 2024
Ответ дляМама Никитки-2
Вивчайте.
І! Не буває виключень в законодавстві для однієї країни
Де тут вказано про третій паспорт?
Моя подруга в Канаді, її чоловік юрист (канадський громадянин), то може про підводні камені вони краще знають? Вже зіштовхнулись з цим.
Безсовісна кума• 20 декабря 2024
Ответ дляМама Никитки-2
Ви мабуть погано зрозуміли те, що я написала. Немає віку, з якого починають ставати на облік. В травні 24 внесено зміни до всіх постанов. Тому ваші інсинуації в 16 чи 17 це ніпрошо.
1 фото було до травня 24 і стало
Но ви далі заспокоюйте себе
1 фото було до травня 24 і стало
Но ви далі заспокоюйте себе
Чим я маю себе заспокоювати?
Моя дитина вже оформила закордонний паспорт (два!), приписне його НЕ запитували. І у постанові на яку Ви посилаєтесь, чітко написано, що при оформлені закордонного паспорта військово-облікові документи вимагають тільки з 18-ти років.
Тому у 16 років можна сміливо йти і оформляти закордонний паспорт на 10 років без всяких приписних!
Мама Никитки-2• 20 декабря 2024
Ответ дляБезсовісна кума
Чим я маю себе заспокоювати?
Де я писала про приписне, і що його мають запитувати?
Увага! З серпня 24 року діє автоматичний реєстр !
Інформація туди підтягується звідусіль. Я ж давала лінк на нову постанову.
4. Учасникам експериментального проекту забезпечити інформаційну взаємодію між державними електронними інформаційними ресурсами, необхідними для реалізації експериментального проекту.
Якщо не вимагали додаткові документи, це означає, що ваш син вже світиться в цьому единому реєстрі. Данні про нього підтягнулись, або з реєстрів Мінюсту, або міграційної служби.
Я не розумію, чому ви, нічого не читаючи, вступаєте в безглуздий спір?
Безсовісна кума• 20 декабря 2024
Ответ дляМама Никитки-2
Я все читаю, пані.
Ви не пам´ятаєте що писали?
Товариш сина ніде не світиться, ні в яких реєстрах, йому три тижні тому 16 виповнилось!
Не вимагали додаткові документи, тому що їх НЕ вимагають до 18-ти років! Це написано в тій же постанові, що Ви особисто давали! Ви самі її читали? Пункт 12.
Щоб оформити закордонний паспорт на 10 років пред´являти приписне до 18-ти НЕ ПОТРІБНО!
Та подзвоніть в той же ЦНАП і запитайте прямо, якщо суті написаного не розумієте.
Ок, всього найкращого, немає сенсу стільки часу витрачати.
Ви не пам´ятаєте що писали?
Диви яка я пава!• 20 декабря 2024
Ответ дляБезсовісна кума
Я все читаю, пані.
Ви не пам´ятаєте що писали?
Да, она постоянно бред пишет и даже не хочет признать, что пишет его
Какие приписные в 16 лет
В реестр, да, должны вносить (вносят ли - не знаю, потому что писали, что технически система ещё не готова), но физически никаких дополнительных документов не требуют в 16-17 лет, чтобы подать документы и получить загран
Какие приписные в 16 лет
Мама Никитки-2• 20 декабря 2024
Ответ дляБезсовісна кума
Я все читаю, пані.
Ви не пам´ятаєте що писали?
У вас точно проблеми з розуміння тексту. Уважно почитайте свій останній скрін. Ну про те, що ви геть не зрозуміли про що я написала, я взагалі промовчу.
Ну і ще раз. З 16 років всіх підтягнули в цей реєстр. Інформацію брали з Мінюсту, якому підпорядковані РАЦС, або з МДС , яка займається видачею паспортів
Блакитне небо• 21 декабря 2024
Ответ дляЛеді Душка
Мама Никитки-2, ви мене заблочили) то ж відповім тут. Дали і дуже швидко, за 2 тижні. Підстава: загроза життю та здоров´ю мене в моїх дітей, що перешкоджає їх праву на нормальне дитинство та право на навчання.
Когда война закончится, то OFPRA имеет право отозвать статус и карту по сз. Тем более, что у вас формулировка связанная и именно с войной. Неизберательное насилие.
Это когда индивидуальное преследование и статус беженца, тогда не могут карту на 10 лет забрать.
Леді Душка• 21 декабря 2024
Ответ дляБлакитне небо
Нет, я уже консультировалась с адвокатом. Так что угомонитесь и не пишите это в каждой теме, я утомилась
Морковку дай• 23 декабря 2024
Ответ дляДуб береза
Ага , прямо готовий солдат вже
А Ви всіх на війну зібрались відправити?
Люблю пиво• 24 декабря 2024
Ответ дляТа никада в жизни
Я на реализм настроена. Есть пацан 19 лет, которого ни кто из родных не поддержит и не поможет. Ему надо сдавать выпускные экзамены и искать работу. То, о чем вы говорите, стоит кучу времени, нервов и денег, которых у него нет
Розумію ваше щире бажання допомогти, однак застерігаю від необдуманих дій. Зараз ті, хто успішно пройшов іспит під час пл-мії, пишуть заборону ліцеям/гімназіям на передачу ПД в ЦКТ, вилучають ПД дітей з реєстрів НЗСУ/Хелсі, розуміючи, кому належать новостворені реєстри.
Те, що наразі роблять за кордоном - експериментальний проект по Постанові (доречно згадати ст.68 КУ, де не вказано ’і постанов’!) від 17 травня 2024 р. №565 , а як відомо із ст.28 КУ - лише за добровільною згодою.
Завести ПД хлопця у всі можливі електронні реєстри може бути для нього ’медвежою послугою’, вашим благим наміром із відомим маршрутом надалі.
Та никада в жизни
• 24 декабря 2024
Ответ дляЛюблю пиво
Я не дуже зрозуміла вас. Якщо ми не зробимо паспорт, він втратить право на громадянство єс, він його просто не зможе отримати. Вимоги з військового обліку вже навряд кудись подінуться, а поки чекатимемо, йому вде стукне 25 або наші довбо##би понизять вік мобілізації. Який вихід? Я просто його не бачу.
Пузата Хата• 02 января 2025
Якась має бути вироблена просто і комфортна процедура виходу з громадянства України. Такий треш через війну - люди формально громадяни (хочуть зберігати громадянство України), а по факту і не живуть тут, і податків не платять, і служити не будуть. При тому, лишається набір прав в тому числі голосування на виборах.
Навіщо воно і державі і тим громадянам, які не громадяни давно?
Питання риторичне і не до автора.
Та никада в жизни
• 17 января 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Я вам дуже вдячна за підказку і за ту постанову!! Сьогодні мій хрещений подався на обидва паспорти. Дійсно, молодь ставлять на облік автоматично і в резерві все підтягнулось. Дуже вам дякую!