Фіфачка• 19 декабря 2024
Будьте обережні Vodafone через це знімає гроші з рахунку
"Було знято за технічне повідомлення у Великобританію. Пов´язано з функціоналом додатків FaceTime та iMessage в вашому IPhone. Зайдіть в ""Налаштування"", перейдіть у FaceTime і натисніть на свій Apple ID. Введіть пароль або підтвердіть особистість відбитком пальця або скануванням обличчя. Виберіть «Змінити геопозицію», у графі «Регіон» вкажіть країну, в якій ви перебуваєте, та натисніть «Зберегти».Ця процедура повинна вберегти вас від мимовільного надсилання платних повідомлень на +44 та інші номери Apple. Якщо SMS продовжують йти, значить, доведеться відключити використання FaceTime та iMessage. Якщо це не допоможе, то звертайтеся до Apple, будь ласка. В цьому питанні більше допомогти дійсно не зможемо, воно не стосується Vodafone, а виключно виробника Вашого смартфону."
Хачапууури• 19 декабря 2024
Если выскакивает сообщение FaceTime , то нужно выбрать ’нет’, иначе снимет средства, если они на телефоне есть
Усміхайлик• 19 декабря 2024
Никогда не держу на водафоне деньги, пакет точно до копеек и 2 грн на счету на всякий случай , т.к. смс платные
Фіфачка
• 19 декабря 2024
Ответ дляУсміхайлик
ви нікому не відкрили голівуд