ГоловнаЯ• 19 декабря 2024
Питання по аліментам, не платить рік
Ми розлучились у 2023. Я не подавала на аліменти, не подавала на поділ машини, перебуваю з двома дітьми закордоном. Минулий чоловік щось платив спочатку, потім не платив, потім міг надіслати на взуття дитині чи щось таке, тобто на конкретне. Вже більше року не платить майже нічого, максимум 1200 грн на двох дітей.
Я хочу подати на аліменти. Мені цікаво, з якого моменту будуть йти відрахування? Якщо я в грудні подаю, то з січня? Чи вони мають бути нараховані ще за минулий рік?
Чи є можливість подати через "Дію"? Я можу це зробити сама, без юриста?
Скільки це коштує?
Чоловік не цікавиться як ми тут, у нього вже інша жінка, того максимально намагається економити.
Скільки це коштує?
Тундиринда• 19 декабря 2024
Можете зробити самі. В Гугл купа зразків. Виплати з моменту подачі заяви, минулий рік він не мусить нічого платити, так як ви не подавали
ГоловнаЯ
• 19 декабря 2024
Ответ дляТундиринда
В гуглі випадають якісь контори, які надають цю послугу. Я не розумію що за чим робиться і як це робиться взагалі.
Тундиринда• 19 декабря 2024
Ответ дляГоловнаЯ
Шукайте зразок заяви на аліменти.
ГоловнаЯ
• 19 декабря 2024
Ответ дляТундиринда
Шукайте зразок заяви на аліменти.
Так а далі що робити? Сканувати його і куди відправляти ... Я чула, що в Дїї можна оналйн, але не знайшла у себе такої функції
Тундиринда• 19 декабря 2024
Ответ дляГоловнаЯ
Скласти заяву. Вислати до суду.
На_оба_рот• 19 декабря 2024
Мені юрист допомогла. Я за все заплатила 1500 гривень. Вона зробила заяву і подала до суду, з дати подання заяви почали нараховувати аліменти.
Вумна вутка• 19 декабря 2024
пишите сразу судовий наказ если работает официально. это быстро и без судов
Вумна вутка• 19 декабря 2024
Суд розглядає заяву про видачу судового наказу протягом 5 днів з дня її надходження. Розгляд проводиться без судового засідання і повідомлення заявника і боржника.