svetuli4ka• 19 декабря 2024

Молодість і старість

Щойно надибала в стрічці таку думку: молодість відрізняється потановкою мети, планами, мріями, а от старість- це проживання минулого. Згодна абсолютно. Живу зараз як стара. Все зупинилося, якесь почтійне очікування чогось, робити нічого не хочеться. Мені 42, ВПО.
Єдина ціль, яку поставила собі на 2025- зробити красивий животик регулярними вправами. Більше ідей у мене немає.
Поділіться своїми ідеями, будь ласка, що собі поставили на меті?
Може щось " вкраду"....
алергирина• 19 декабря 2024
Моїй мамі 85, планів і дій повно, невичерпно.
Ціль собі задає то ремонт, то скважина, то ще щось постійно. Сама дуже хвора, 3 інсульти, ледь дибає але вперта капець. Живе сама
Так що не відмазуйтесь
Акварель 38• 19 декабря 2024
Ответ дляалергирина
Так що не відмазуйтесь
Скважина 90 000 грн.Хорошо пенсионерка живет
алергирина• 19 декабря 2024
Ответ дляАкварель 38
Все причандалля куплене до війни, і викопане. Зараз тільки встановила
Акварель 38• 19 декабря 2024
Ответ дляалергирина
Так що не відмазуйтесь
Мне 44 года и я тоже уже как 90 летняя бабка.Ничего не хочу
Lovelycurly-be2d• 19 декабря 2024
Я поэтому все время учусь, ато дурные мысли в голову лезут. И тоже хочу подкачать фигуру в 2025. Мне 46.
автор svetuli4ka • 19 декабря 2024
Ответ дляLovelycurly-be2d
Чему учитесь то? Хвастайтесь!
Natalia505• 19 декабря 2024
Ответ дляАкварель 38
Більше, це тільки пробурити.
Natalia505• 19 декабря 2024
Автор, життя наповнює природа і творчість. Планую квітники і навчитись барельєфу. Мені 47. Якщо життя не внесе свої корективи.
Горськ• 19 декабря 2024
Все ж залежить від здоров’я.З віком вже порушення сильні.
Муркамурковна• 19 декабря 2024
абсолютно не погоджуюсь
я живу сьогоднішнім і фантазую про майбутне
минула абсолютно зачинене і не цікавить
навіщо мені ним жити, якщо я вже його жила?
є зараз-що абсолютно конкретно і фантазії про майбутне, тому шо зараз ми і формуємо майбутне
так живу я, мій чоловік, мої батьки і багато моїх знайомих
а нам вже теж за 40, 50 і 70 і навіть 80
Natalia505• 19 декабря 2024
Мені завжди хотілось щоб в садку було багато різних півоній і бузків з жасміном. Але ціни зараз на все фантастичні.
автор svetuli4ka • 19 декабря 2024
Ответ дляNatalia505
Класне захоплення. У мене теж тепер є садок, весною потрібно буде там чистити все, ковирятися, продумувати як з мінімальним бюджетом порядок навести в ньому.
Invaserwis• 19 декабря 2024
Мне 45 на днях. Мечтаю влюбиться
Lovelycurly-be2d• 19 декабря 2024
Ответ дляsvetuli4ka
Чему учитесь то? Хвастайтесь!
По своей работе расширяю знания.
Акварель 38• 19 декабря 2024
Ответ дляNatalia505
О,я,як раз фанатію по квітам.Є будинок і там я закопую гроші чоловіка:)))