Їжак в панчохах• 20 декабря 2024
Вижив і біжиш на роботу. О життя
Київ, центр. За вікном впала ракета. Дім без вікон. За вікном армагедон. Згорівша машина, в дворі все в склі, відірвані куски перил, металу. Люди кричать, плачуть, все перекрито і пожарки зі швидкими гудять.
Дивлюсь, машина моя посічена. Поперестрибувала через скло і побігла на роботу. Добре що їхати не треба, бо ось вона поруч. Перший вибух подумала це в офіс наш, що я буду робити без роботи?! А нє, хух.
В чохлі плаття на вечірній корпоратив.
Я сплю?
Розбудіть мене
В чохлі плаття на вечірній корпоратив.
Я сплю?
Розбудіть мене
Їжак в панчохах
• 20 декабря 2024
Ответ дляМетровий сантиметр
аааа,ну тогда бы и писали, что в квартире у вас все в порядке. а у кого выбило стекла, тот думает, где взять фанеру или новые стекла ,а не бежит на работу. хорошо,что морозов нет. у знакомого выбило стекла прошлой зимой как раз в морозы, ото людям ’радость’.
Я і не писала, що в квартирі розруха. Я на балкон навіть не вийшла, бо дуже поспішала. Через тюль глянула, що скла нема на полу. А які там ті вікна хто знає.
Так точно!• 20 декабря 2024
Ответ дляЗ царем в голові
щоб виплатили страхову, то потрібно визвати поліцію, щоб вони зафіксували пошкодження.
аналогічно з квартирою пошкодженою.
Их не надо вызывать, они в таких случаях сами приходят ко всем по очереди.
Їжак в панчохах
• 20 декабря 2024
Ответ дляМетровий сантиметр
это не вы вино пили на балкончике?)))
Рано ще було)
Иванка Бур• 20 декабря 2024
Ответ дляМетровий сантиметр
как это? когда работала в офисе,нам говорили,что после отбоя сотрудники должны доехать до работы в течении часа.
или люди должны бежать под звуки ПВО по улицам?
Именно так
Так точно!• 20 декабря 2024
Ответ дляЇжак в панчохах
Рано ще було)
В смысле рано? Комендантский час уже давно окончен, самое время.
Їжак в панчохах
• 20 декабря 2024
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Вагон роботи де? На Советчице?
Якби з 8 ранку вже щось зроблене.
А чого я маю перед вами звітувати
Так точно!• 20 декабря 2024
Ответ дляЇжак в панчохах
Якби з 8 ранку вже щось зроблене.
А чого я маю перед вами звітувати
Не обращайте внимание. Я на 100% уверена, шо то наши европейки за вас переживают.
Я_и_моя_собака• 20 декабря 2024
Ответ дляЇжак в панчохах
Якби з 8 ранку вже щось зроблене.
А чого я маю перед вами звітувати
Удалено администрацией...
Котогосподиня• 20 декабря 2024
Ответ дляИванка Бур
Это уже давно никого не колышет, тревога, взрывы, а на работе должен быть вовремя
У нас в этом плане нормальное руководство, если ракеты, шахеды летают, то работа подождет, жизнь дороже. Сегодня ж тоже машины сгорели, а в них могли быть люди или помните, когда в сентябре-октябре 2022 центр Киева обстреляли, один из первых серьезных обстрелов был - прилетело на перекресток Владимирской и бульвара Шевченко, и люди тогда погибли, кто-то в машине сгорел, ужас((
Їжак в панчохах
• 20 декабря 2024
Ответ дляТак точно!
Виправлюсь)
Ввечері на корпоративі я вип´ю більше всіх
Їжак в панчохах
• 20 декабря 2024
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Удалено администрацией...
О, Боги! Ці люди серед нас
Так точно!• 20 декабря 2024
Ответ дляЇжак в панчохах
О, Боги! Ці люди серед нас
Та слава богу нет. Они теперь радуют своим присутствием Германию.
Їжак в панчохах
• 20 декабря 2024
Ответ дляКотогосподиня
Та у нас тоже нормальне керівництво! Ніхто мене на роботу не гнав. Я просто знаю, що там вже водії , грузчики, замовники з документами ждуть. Телефон дзвонить. Бо обстріл у нас тут зараз, а по всій Україні тільки тривога. Люди працюють, незважвючи ні на що.
Мені важче було б з вікна дивитись на оте все і слухать сирени
Рогнеда Карповна• 20 декабря 2024
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Я не розуміла, у вас вікна вибило а ви на роботу?
я б теж пішла на роботу, я б здуріла вдома, а на роботі хоч корпоратив буде
Я_и_моя_собака• 20 декабря 2024
Які примітивні тролі. Вибухи, будинок без вікон, вулиця вся в уламках. Вона навіть не оглянувши власну квартиру, переступила через посічену власну машину і побігла на надважливу роботу. Яка через дорогу. Прибігла в 8 ранку, бо роботи до фіга. Сіла, подумала. Ти нафіг та робота, квартира, машина от поруч побита. Піду я краще потринжу на Советчицу. Це оптимальне заняття в даний момент.
Їжак в панчохах
• 20 декабря 2024
Ответ дляРогнеда Карповна
Мені зразу каву з коньячком принесли))
Їжак в панчохах
• 20 декабря 2024
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Прикиньте! ? Це кіно.
Не іначе
Я_и_моя_собака• 20 декабря 2024
Ответ дляЇжак в панчохах
Прикиньте! ? Це кіно.
Не іначе
Удалено администрацией...
Луноходик_Ик• 20 декабря 2024
В мой офис как раз прилетело. Всем сказали быть дома и не соваться туда. А я, дура, вчера не забрала ноутбук домой, планировала сегодня, теперь хз, цел ли.
Червона ікорка• 20 декабря 2024
Ось тому я щодня розчаровуюсь в людях. Раніше, якщо біда, в першу чергу сусіди пропонували допомогу, а тепер пофіг, що у кого. І ще ми хочемо щоб нам хтось здалеку співчував. Добре, що я не живу у центрі
Я_и_моя_собака• 20 декабря 2024
Ответ дляЛуноходик_Ик
От людина написала правдивий пост.
А авториці хіба фантастику сочінять для школярів.
Луноходик_Ик• 20 декабря 2024
Ответ дляЯ_и_моя_собака
От людина написала правдивий пост.
Ну я, честно говоря, за ноутом собиралась ехать, надеялась зайти с другой стороны офиса. Потом, когда стали появляться фото и видео, стало понятно, что туда не пустят, а потом, что я туда просто не доеду - все перекрыто. Ну а потом уже руководство написало, что в офис запрещено приезжать.
Качка в тапцях• 20 декабря 2024
Ответ дляЇжак в панчохах
Моя квартира на верхньому поверсі, сковзних вибитих нема особисто в мене. Я в стресі навіть не роздивилась толком.
Чого пішла на роботу? Хм, на мені відповідальність, кінець року. Роботи вагон.
Життя то не зупинилось
молодчинка! Не можна розкісати, а в русі завжди легше♥
Їжак в панчохах
• 20 декабря 2024
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Удалено администрацией...
Єєє, я взагалі то на роботі. Я маю зараз піти і це зробити, щоб ваш інтерес вгамувать? Да я ще навіть другу машину не оглянула. Але побігти маю все зробить для вас.
Вам, може, ще написати куди цілились і куди прилетіло?! Бо я знаю!
Короче, біжу...волоси назад
Я_и_моя_собака• 20 декабря 2024
Ответ дляЛуноходик_Ик
Слабачка. Надо было по осколкам, желательно босиком, чтобы больше драмы. (Не подумайте, что в вашу сторону, это для автора)
Їжак в панчохах
• 20 декабря 2024
Ответ дляПотеряласЯ Я...
А машиною хто займається?
Ніхто. Стоїть. Завтра будемо займатись. Чоловік теж на роботі
Я_и_моя_собака• 20 декабря 2024
Ответ дляЇжак в панчохах
Короче, біжу...волоси назад
Поки цей опус строчила, уже в 100 раз клацнула телефоном. Низько, автор, сочинять подібне, граючи на нервах людей.
Кролик с моноклем• 20 декабря 2024
Ответ дляКудряшка Сью
Це наша реальність. І ми вже до цього звикли
Говорите за себя. Мы не привыкли. Всё хуже и хуже переношу. Психическое состояние 2/10. Линия фронта, шахеды, ракеты..