Я таке знаю• 20 декабря 2024
Порадьте настільну гру на 9-10 років?
Яку цікаву купити ?
Щоб грати одному, двом
Сіточка• 20 декабря 2024
Вдвох можна в Уно, Лігретто, Кортекс, Вибухові кошенята, Монстри в школі, Острів котів, Азул.
На одного можна щось з Smart Games IQ
Море_море_я_скучаю• 20 декабря 2024
На одного прикольна така куля
на двох цікаво грати
тріо
пентаго
на двох цікаво грати
тріо
пентаго
Море_море_я_скучаю• 20 декабря 2024
Ответ дляСіточка
На одного можна щось з Smart Games IQ
Острів котів взагалі цікава ?
Нам подарували але щось ніяк руки не доходять, рубаємося в катану, шпигуна, уно, потяги.
Сіточка• 20 декабря 2024
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Острів котів взагалі цікава ?
Я вдвох с сином якось грала. На двох - норм )
Лігретто мені більше зайшло, мені подобаються такі.. більш активні ігри )
Нам ще Манчкін подобається, але не вдвох, а коли багато народу. Тоді можна розіграти шикарну гру )
Білет на потяг ще дуже класна гра. Але вона теж цікавіша коли більше 2 людей. Думати треба краще ))
Море_море_я_скучаю• 20 декабря 2024
Ответ дляСіточка
Так, більшість ігр, стратегій цікаві в 4-х, у нас зараз четвертий відсутній, то багато в що не так цікаво грати. Знайти шпигуна класна, мачікоро, але все це в 3-4 цікаво.
Сіточка• 20 декабря 2024
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
В шпигуна не грали, треба глянути.
У нас зараз активно юзаються лігретто і фаза 10. На 3 нормально. Син мене пробує вчити ще в Го грати, але то не для мене ))))
А, ще є простенька на 2-3 людей гра - Кубічки. Треба зграї птах зібрати )