Шумелка Мышь• 20 декабря 2024
Порадьте помічницю з прибиранням, Київ
Потрібно одноразово допомогти з прибиранням, а якщо сподобається-тоді теж можна співпрацювати:) бо на кабанчику шукала і кілька разів не подобалась якість прибирання, хоча я не прискіплива. В ідеалі - з власним пароочисником для чистки меблів і духовки
Железобетон• 20 декабря 2024
Тобто ви хочете щоб зробили повне генеральне прибирання по вартості кабанчика, а по якості клінінга?
Гарні диньки• 20 декабря 2024
Ответ дляЧарівна патика
Ви вже готові за одне прибирання платити 5-7 тисяч?
полная генеральная уборка - два яруса квартира 124кв. 3,5 тыс. (без окон, окна панорамные, платим 750,00 грн. мойщики моют)
Омлетик• 20 декабря 2024
Ответ дляГарні диньки
Одноразово ?
А гроші вперед чи по факту ?
Бо малувато за такий об´єм .
А гроші вперед чи по факту ?
Бо малувато за такий об´єм .
Сарафанное радио• 21 декабря 2024
Пораджу пошукати в тематичних групах у ФБ, я там шукаю коли змінюю домробітницю.