Леплю из пластилина• 21 декабря 2024
Рождество 25 декабря и 1 января не являются выходными (дети идут в школу)
Это решение принято для обеспечения бесперебойного функционирования государственных учреждений, поддержки экономики и укрепления обороноспособности страны. Рождество 25 декабря и 1 января остаются выдающимися датами в календаре, но в этом году они не являются выходными.
Ms. Dolly• 21 декабря 2024
Ответ дляНеКонец-Света
Жаль взрослых, им то придётся работать в эти дни, грустная тема на самом деле
Не представляете, сколько людей и раньше работали 31 го ночью, 1го днем....и на пасху, и на другие праздники.
Чижик Пижик• 21 декабря 2024
Ответ дляМагиня
у нас еще неделя учебы. не все в Киеве живут
Дійсно, бо я і не про Київ, якщо що😅
Ответ дляЛеплю из пластилина
Проводятся уроки и контрольные с 23.12 по 27.12, в условии постоянных тревог.
Так а навіщо ви маніпулюєте і пишете про 30.12, якщо ви зараз написали ту дату, коли діти закінчують вчитись 27.12. Діти в цьому році навчаються до 27.12. Потім святкують і забажанням виправляють оцінки.
Меня не звали• 21 декабря 2024
Ответ дляКатастрофа
Автор закусывайте , у детей каникулы
Писец, ещё одна. Вы не знаете, что все школы по разному идут на каникулы?
Меня не звали• 21 декабря 2024
Ответ дляпАлАвинкА
А в чём проблема оставить детей дома?
Подумайте
Катастрофа• 21 декабря 2024
Ответ дляМеня не звали
Вы больная ? В какой это школе дети идут 1 числа в школу ?
Акварель 38• 21 декабря 2024
Хоч тема і про дітей і свята .Але рахую що 1 число могли б перенести на якусь суботу.І 31 грудня також.У нас в місті 31 всі працюють до вечора.Потомі що ,жінкам бігти готувати швиденько ?І о 12 годині зустрічати НГ як загнана коняка?А о 6 ранку підйом знов на роботу?І родичі не прийдуть не приїдуть щоб усім разом зустріти:(
Кредитная• 21 декабря 2024
Ответ дляЛюблю_смаколики
Київ. Вже канікули
Харьков неделю ещё учатся
ГоловнаЯ• 21 декабря 2024
Працюю в школі. В кожній школі терміни канікул вирішуються на педраді вчителями, міністерство тільки дає рекомендації. Якщо вчителі вирішили працювати на Різдво-це їхні проблеми. Ніхто вас не змушує відправляти дитину до школу в цей день.
Мушля з Криму• 21 декабря 2024
Ответ дляЛеплю из пластилина
З 30.12 канікули. Харківська область
Ого, а в Ха и области разве не онлайн?
Кредитная• 21 декабря 2024
Ответ дляМушля з Криму
Ого, а в Ха и области разве не онлайн?
Онлайн. Я вообще не понимаю почему праздники отменили . От чего экономика рухнет?
Леплю из пластилина
• 21 декабря 2024
Ответ дляМушля з Криму
Ого, а в Ха и области разве не онлайн?
Не везде.
Леплю из пластилина
• 21 декабря 2024
Ответ дляКредитная
Она уже рухнула.
Кредитная• 21 декабря 2024
Ответ дляЛеплю из пластилина
Она уже рухнула.
Там прям катастрофа будет, если 25 какой-то идиот на почту не попадает. За кордоном с понедельника уже все выходные и все норм с экономикой
Добродійка• 21 декабря 2024
Мої колишні колеги з місцевого самоврядування вже майже 3 роки без святкових днів
Гарні диньки• 21 декабря 2024
Ответ дляЛеплю из пластилина
Загальноосвітню. Канікули з 30.
Сумщина вам заздрить.
Діти в школу взагалі не ходять від початку війни!
Радійте, що є така можливість
Гарні диньки• 21 декабря 2024
Ответ дляЛеплю из пластилина
Нит. 13 в школу.
А чому вас турбує 1 січня, якщо в школу 13?
Фокус-Покус• 21 декабря 2024
Ответ дляOlga_72
Але 28-29 вихідні і до школи ніхто не іде, а з 24 різдв´яні святквання у дітей походи в парки, на ялинки, чаювання. 30 в школі можуть бути розваги, які організовує вчитель. Але аж ніяк не уроки і не навчання.
Ключове ’ вчитель організовує’.
Акварель 38• 21 декабря 2024
Ответ дляКредитная
Было б чему рухнуть.Тем более что просто напросто надо перенести 1 день.Просто издеваються над людьми.
Акварель 38• 21 декабря 2024
Ответ дляfelin
У Київській області діти на канікулах з понеділка.
У Львівській теж.
Миколаївська.Ми вчимося ще неділю.Нахіба не понятно
Фокус-Покус• 21 декабря 2024
Ответ дляАкварель 38
Реально ідіотіщм.Люди вже ледве живі, можна їм хоч дати 1 січня спокій.
Фокус-Покус• 21 декабря 2024
Ответ дляКредитная
Или в цнап...
Не, тут ключевое сады и школы, чтоб дети пристроены и родители пахали
Акварель 38• 21 декабря 2024
У другу світову теж ніхто нічого не святкував?Як що ні то в них заводи у три зміни працювали а у нас шо?
Фокус-Покус• 21 декабря 2024
Ответ дляOlga_72
Ваше ключове, ніяк не пов´язано з назвою теми. Канікули це не відпустка, і ніколи нею не була.
Прям очі мені відкрили, дякую.
Додому вчителю дітей повідавайте на канікули, бо раптом він відпочине більше, ніж вам хотілось би...хай паше цілодобово.
Акварель 38• 21 декабря 2024
Ответ дляФокус-Покус
Як назло роблять наче.Ми ж з цією.війною нічого не бачимо.А не,,нізя рабам робити поблажку бо мертва экономіка ще раз вмре.Воскресне і тут же вмре
Фокус-Покус• 21 декабря 2024
Ответ дляАкварель 38
Спеціально, щоб просто не мали часу задуматись, що не так і хто винен.
Працюй і не зупиняйся.Ще можеш здохнути.Але якщо це робочий день, то здохни після того, як відробиш і знайдеш заміну на завтра.