Леплю из пластилина• 21 декабря 2024

Рождество 25 декабря и 1 января не являются выходными (дети идут в школу)

Это решение принято для обеспечения бесперебойного функционирования государственных учреждений, поддержки экономики и укрепления обороноспособности страны. Рождество 25 декабря и 1 января остаются выдающимися датами в календаре, но в этом году они не являются выходными.
Акварель 38• 21 декабря 2024
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Критична інфраструктура завжди працювала в святкові вихідні. В нас такий графік, який хочуть люди, щоб відсвяткувати Різдво.
В праздничные дни и выходные на АЭС только оперативный персонал работает.Больница -это дежурный один врач.
ИНЬэтовамниЯНЬ• 21 декабря 2024
Ответ дляАкварель 38
Так можно и ДР ничьей не праздновать ,все равно ж наступит.И 8 марта и т.д.А смысл,да?
8 Марта ніколи не святкувала, я до нього відношення не маю)
На дні народження їздимо в подорожі по Україні і за кордон. Головне час проведений разом.
ИНЬэтовамниЯНЬ• 21 декабря 2024
Ответ дляАкварель 38
Так було завжди, нічого нового.
ИНЬэтовамниЯНЬ• 21 декабря 2024
Ответ дляАкварель 38
Якщо вже так хочеться свято, можна за свій рахунок взяти вихідний.
Акварель 38• 21 декабря 2024
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Ну все равно ж как то отмечаете ДР?Вы же поэтому по Украине или заграницу едите ,а не потому что это обычный день?
Акварель 38• 21 декабря 2024
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Так було завжди, нічого нового.
Я знаю.Но в этом году все топают на работу 25 и 1
Акварель 38• 21 декабря 2024
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Я не работаю.А муж в вечернюю смену идёт.Так что буду сама праздновать и 25 и НГ
ИНЬэтовамниЯНЬ• 21 декабря 2024
Ответ дляАкварель 38
25 в вечірню зміну не так вже і погано. Цілий день будете разом.
А в Новий рік можна повечеряти разом. Чи ви планували в ресторан на всю ніс?
Акварель 38• 21 декабря 2024
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Муж на вечернюю смену уходит в 2 часа.Приходит в час ночи.Самое то для ужина.В рестораны её ходим.У нас их нет
ИНЬэтовамниЯНЬ• 21 декабря 2024
Ответ дляАкварель 38
Якщо вам так важливо в новий рік бути разом, можливо нехай чоловік знайде роботу без нічних змін.
Конфиденциальность• 21 декабря 2024
Где эта школа? 😃
Конфиденциальность• 21 декабря 2024
Ответ дляЛеплю из пластилина
Загальноосвітню. Канікули з 30.
З 30 по 1😂😂😂?
Паратруперсупер• 21 декабря 2024
Ответ дляOlga_72
В неділю теж в школу підуть?
Ні, ви що не розумієте по календарю, я написала, що ще неділя навчання
Зяблик протестант• 21 декабря 2024
Ответ дляЛеплю из пластилина
Объясните, чем дети провинились. И учителя заодно. Я не понимаю.
Провинились на счёт чего??? Та детям все равно когда идти в школу, после двух недель каникул. Хоть в субботу хоть в праздник. Они отдохнули свои каникулы, ваша тема чистая спекуляция
САМ_ТАКОЙ• 21 декабря 2024
Ответ дляЛеплю из пластилина
З 30.12 канікули. Харківська область
А що Вас не влаштовує?
В нашій школі також з 28.12
САМ_ТАКОЙ• 21 декабря 2024
Ответ дляЛеплю из пластилина
Нит. 13 в школу.
І в нас так, а в чому справа?
Малая Налегке• 21 декабря 2024
Ответ дляkuskus
Номер школи і місто
Дніпропетровська область, теж канікули з 30
САМ_ТАКОЙ• 21 декабря 2024
Ответ дляЗамороженная селедка
А я так розумію це залежить від регіону і коли святкують Різдво.
Ось скільки раз тут писали, що не збираються переходити на новий календар і святкувати 25 Різдво. Ось такі люди працюють в школах і визначають період канікул. Вони і прийняли рішення з 30.12.
В тих школах де люди святкують 25 канікули відповідно з 23-25.12.
Все просто. Тому тут питання не до влади. Даю гарантію, що якщо автор не троль, то вона також Різдво 25 не святкує.
Хоч я і не автор, але Ви дуже далекі від істини.
Ми проживаємо в Харкові і в нашому ліцеї останній день навчання 27.12, а ми, батьки працюємо і 25 і 31 і навіть 1. Працюємо на виробництві, платимо податки.
Святкуємо 25.
Але я не розумію автора в чому з її думки наказали дітей, бо на святвечір ми зберемося родиною, а з ранку всі у справах.
Боневтікла• 21 декабря 2024
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Пані, в нас канікули з понеділка і до кінця січня
Пані, а в Харкові канікули через тиждень. А ми, комунальники, працюємо без свят, а інколи і в неробочій час.
САМ_ТАКОЙ• 21 декабря 2024
Ответ дляБоневтікла
Так, Харків, харків´яни і наші комунальники - найкращі!!!
Боневтікла• 21 декабря 2024
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Оу, дякую)
автор Леплю из пластилина • 21 декабря 2024
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Святкуємо 25.
Ну вас все встраює, чудово
Сладкий лимончик• 21 декабря 2024
Волинь. Канікули від учора і до 27 січня.
Рятівник Малібу• 21 декабря 2024
Ответ дляЦарівна Жабка
І по табелю вихідні, чи обдурять державу і поставлять вісімки?
Відпрацьовуємо.
Акварель 38• 21 декабря 2024
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Ви знущаєтесь?Я одна в Україні живу?А ви де зараз?Ви вважаєте що це нормально що якихось пару днів люди не можуть провести час з сім´єю?
Акварель 38• 21 декабря 2024
Ответ дляСладкий лимончик
А чому так довго?Не було осінніх канікул?
САМ_ТАКОЙ• 21 декабря 2024
Ответ дляЛеплю из пластилина
Ну вас все встраює, чудово
Так поясніть що конкретно Вас не влаштовує, чим образили Вашу дитину?
ИНЬэтовамниЯНЬ• 21 декабря 2024
Ответ дляАкварель 38
Ви самі з себе знущаєтесь.
Виправлялочка• 21 декабря 2024
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
мінус 5 відсотків від зарплати
не нагуляєшся за власний рахунок
ИНЬэтовамниЯНЬ• 21 декабря 2024
Ответ дляВиправлялочка
мінус 5 відсотків від зарплати
не нагуляєшся за власний рахунок
Хочете відпочити, потрібно чимось жертвувати. В мене 4 днів на Різдво без прибутку, нічого не зробиш.