Носки на подтяжках• 21 декабря 2024
Відпустили б сина 17 років на НР Київ?
Син з друзями хоче їхати в Київ святкувати Новий рік. Друзів знаю, сину більш менш довіряю. Бо впевненим на 100% можна бути тільки в собі.
Я взагалі лояльна до всякого такого і вважаю молодість одна . Але хочу ще почути думку зі сторони. Бо літом відпустила сина на ночівлю , вони знімали будинок для святкування день народження. Все завершилось поліцією , і виявилось із усіх хто там тусив одна я знала де він. Бо всі мамам придумували про історії ночівлі в друга . І поліція сказала із за таких як я ,що кругом пускаю, а іншим хочеться, діти обманюють. Поліцію викликали сусіди за шум. Ну і так як неповнолітні нам подзвонили
Пуки-куки• 21 декабря 2024
Ответ дляНоски на подтяжках
Я тут на буду писати. Але повірте, він заробляє за місяць , стільки скільки ми з чоловіком за рік не заробляємо. Та і тема не про те.
Це ви нещодавно писали що син молодий айтішнік купив вам ноутбук і електрогітару і їздив в Дубай? А, ще платить комуналку замість бабці
Вот Она Я• 21 декабря 2024
Я свого відпускаю до друзів на ночівлі, на дачі до друзів, інколи святкують у нас свята. Знаю що саме пьють і тд. Ніколи поліцією не закінчувалось. Декілька разів жив в іншому місті з другом, в нас там є пуста квартира. Сусідка хвалила, казала гарні хлопці. І вдома залишається сам на довгий період. Ніяких чп. То так, я відпускаю.
Сколько_мне_лет?• 21 декабря 2024
Ответ дляПуки-куки
Та він ще не їздив нікуди
Коко На Страже• 21 декабря 2024
Ответ дляНоски на подтяжках
Знімати хочуть квартиру, дуже гарну в круту типу пентхауса. Я за це не плачу якщо що.
Ще й пентхаус. Краще би підвал)
Коко На Страже• 21 декабря 2024
Ответ дляНоски на подтяжках
Фіг би він вас питав, мамо, якби стільки заробляв
Коко На Страже• 21 декабря 2024
Ответ дляЛялька в колисці
Вы не понимаете,что при вылете баллистики бежать в метро нет смысла.
Якби і був: я вже бачу, як підлітки в новорічну ніч біжать з пентхауса в метро
Лялька в колисці• 21 декабря 2024
Ответ дляКоко На Страже
Лифты наверное отключают же
Ухахайкина• 21 декабря 2024
Може краще недалекий закордон? Безпечніше. 3 16 р самих випускають.
Копирайторша• 21 декабря 2024
Ответ дляНоски на подтяжках
Який поверх квартири, автор? Я на приклад дуже боюся високих поверхів і боюся пʼяних підлітків на високих поверхах