Носки на подтяжках• 21 декабря 2024

Відпустили б сина 17 років на НР Київ?

Син з друзями хоче їхати в Київ святкувати Новий рік. Друзів знаю, сину більш менш довіряю. Бо впевненим на 100% можна бути тільки в собі.
Я взагалі лояльна до всякого такого і вважаю молодість одна . Але хочу ще почути думку зі сторони. Бо літом відпустила сина на ночівлю , вони знімали будинок для святкування день народження. Все завершилось поліцією , і виявилось із усіх хто там тусив одна я знала де він. Бо всі мамам придумували про історії ночівлі в друга . І поліція сказала із за таких як я ,що кругом пускаю, а іншим хочеться, діти обманюють. Поліцію викликали сусіди за шум. Ну і так як неповнолітні нам подзвонили
Соседушка• 21 декабря 2024
Ответ дляЛялька в колисці
Ой,ну не врите уже,в месяц минимум двести тысяч?
А что тут странного? Мать молодого перспективного криптовалютчика - миллионера спрашивает, стоит ли его отпускать в Киев с мальчиками погулять в пентхаузе. Что тут необычного?
автор Носки на подтяжках • 21 декабря 2024
Ответ дляЛялька в колисці
Тема не про це. Якщо я напишу суму тут ніхто не повірить.
Лялька в колисці• 21 декабря 2024
Ответ дляНоски на подтяжках
Не сумму,а источник заработка
Малая еще та• 21 декабря 2024
Ответ дляМастерЮля
Сину 17
Їде з Києва до однокласника в Дормунтд на НР
Сам
Це вже не вперше
Сравнили ))). Спокойную Германию и страну, которую обстреливают пи.арасы
Мой тоже ездит в другую землю за 200 км к девочке каждые выходные. Он младшей вашего.
Ответ дляЛялька в колисці
Таки отпускаете?
Поки не знаю, я хочу щоб він поїхав потусив, бо ця війна, короновірус, наступний рік я не знаю як буде взагалі. Але тут мені написали як потрібно швидко реагувати, на ракети і я задумалась. Треба глянути си є там мртро, бо я бачила тільки фото квартири.
Лялька в колисці• 21 декабря 2024
Ответ дляСоседушка
На его месте я бы в Таиланд слетала,или в Швецию хотя бы с Финляндией, или в Альпы на лыжи. Какие-то миллионеры без фантазии.
Ответ дляЛялька в колисці
Не сумму,а источник заработка
Нащо вам це? Що вам це дасть?
Новопоштинская• 21 декабря 2024
Ракети зараз скрізь(
Я з Дніпра , то вже не звертаємо уваги
Доньку і зараз відпускаю до подруг інколи на ночівлю) дівоч вечір )
Але знаю адресу, фото мені скидає і відео
Що, хто
Кажу якщо що-відразу приїду і заберу )
Моя думка-треба дозволяти, але пояснювати
Мене батьки дуже строго виховували, о 9 вечора дома в все таке
Було дуже обідно
Скільки років пройшло, а досі
То стараюсь бути не такою
Довіряти
Лялька в колисці• 21 декабря 2024
Ответ дляНоски на подтяжках
Вы не понимаете,что при вылете баллистики бежать в метро нет смысла.
Ответ дляСоседушка
І таке буває, я про крипту ніде не писала, це ваші фантазії.
Соседушка• 21 декабря 2024
Ответ дляЛялька в колисці
Это автор без фантазии.
Лялька в колисці• 21 декабря 2024
Ответ дляНоски на подтяжках
Нащо вам це? Що вам це дасть?
А почему такая тайна?
Ответ дляЛялька в колисці
Я б теж. Але такі діти(
Спочатку розглядали Дубай, але передумали.
Лялька в колисці• 21 декабря 2024
Ответ дляНоски на подтяжках
Я б теж. Але такі діти(
А чего передумали? Между Дубаем и Киевом миллион вариантов.
Соседушка• 21 декабря 2024
Ответ дляЛялька в колисці
А почему такая тайна?
Потому что трудно сходу придумать отрасль, где бы несовершеннолетний молодой человек мог бы зарабатывать пол миллиона гривен в месяц. А еще глубже себя закапывать в фантазии автор уже не хочет.
МастерЮля• 21 декабря 2024
Ответ дляГолена блондинка
Подскажите , пожалуйста,вы доверенность делаете на совершеннолетнего сопровождающего ?
Так
Дівчина студентка 20 років
Їде і син з нею
МастерЮля• 21 декабря 2024
Ответ дляМалая еще та
Та де ж спокійна
От за теракт якийсь пишуть другий день
Лялька в колисці• 21 декабря 2024
Ответ дляСоседушка
Ну я ,например,ни одного варианта не могу придумать. Наркота, секс услуги,онлифанс, воровство, фантазия иссякла.))
МастерЮля• 21 декабря 2024
Ответ дляНоски на подтяжках
Я б теж. Але такі діти(
А для українців Дубай по безвізу?
Ответ дляЛялька в колисці
А почему такая тайна?
Бо тут 90% зараз почнуть писати троляка. Бо тут для когось 200 тис грн це багато і нареально.
Соседушка• 21 декабря 2024
Ответ дляЛялька в колисці
Ну, вот и автор не может придумать. Автору про заграницу уже подсказали - и моментально возник Дубай, от которого отказались в пользу Киева
Ответ дляМастерЮля
А для українців Дубай по безвізу?
Здається так , була до війни 70 дол віза. Але ж її не проблема відкрити. Це ж як в Єгипет по прильоту
МастерЮля• 21 декабря 2024
Ответ дляНоски на подтяжках
Ну не лише тут для когось
Ви б совість мали
90% українців так живуть це багато і не реально
Гидко від вас

Крупа чи Сонька золотий пензель ?
Грінквичка?
Які крадуть безбожно держ кошти
Лялька в колисці• 21 декабря 2024
Ответ дляНоски на подтяжках
Так вы напишите, все равно ж про тролляку уже было.
Ответ дляСоседушка
Там більша сума. Заспокойтесь вже. Тема не про те.
Лялька в колисці• 21 декабря 2024
Ответ дляНоски на подтяжках
Та наоборот,это уже самое интересное
Голена блондинка• 21 декабря 2024
Ответ дляМастерЮля
Так
Дівчина студентка 20 років
Їде і син з нею
Поняла ,спасибо
Делаете на польской мове доверенность?
МастерЮля• 21 декабря 2024
Ответ дляГолена блондинка
Поняла ,спасибо
Делаете на польской мове доверенность?
Ні
Українською
У нашого нотаріуса

Якщо що - то треба переводити там, поляки не довіряють нашим перекладам
Але нам лише на виїзд
А це для наших прикордонників
Приписне з собою
Соседушка• 21 декабря 2024
Ответ дляНоски на подтяжках
Визы в Дубай отменили в 2017 году. Семь лет назад.
Ответ дляМастерЮля
Ну не лише тут для когось
Ви б совість мали
Гидко від вас

Крупа чи Сонька золотий пензель ?
Грінквичка?
Які крадуть безбожно держ кошти
Державні кошти в 17 років😂
Мене не потрібно призивати до совісті, я не винна як хто живе.