Просто звязда• 21 декабря 2024
Чи можна провозити в Польщу
сушені гриби і кутю ( набір в коробці з атб) ?
БоХатая• 21 декабря 2024
Кутю вряд ли. Такое запрещено перевозить без фитосанитарного сертификата. Грибы не знаю.
Первая ласточка инфляции• 21 декабря 2024
грибы вроде можно. а я колбасу купила и сыр. правда из Польши. и нервничаю сижу
Добра, коли сита!• 21 декабря 2024
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Из Польши можно вывозить. Есть запрет на ввоз
Ответ дляДобра, коли сита!
да? я думала в обе стороны. Спасибо.
Просто звязда
• 21 декабря 2024
Ответ дляБезлім на все
А икру? простите , автор, что влезла к вам в тему
Ікру возила, можна в жестяній банці точно. Зараз в скляній везу і неьзнаю чесно кажучи
Просто звязда
• 21 декабря 2024
Ответ дляПервая ласточка инфляции
З Польщі не перевіряють
Блакитна устриця• 21 декабря 2024
Ответ дляПервая ласточка инфляции
много? тонну? или пару кг))
Ответ дляПросто звязда
З Польщі не перевіряють
я їду з Німеччини в Польщу, а потім в Україну. А з Німеччини в Польщу перевіряють?
Блакитна устриця• 21 декабря 2024
Ответ дляНа пів ставки
Вы ещё чайный гриб провезите
совсем народ из ума выжил
лучше сушеные мухоморы, чтобы наверняка
Просто звязда
• 21 декабря 2024
Ответ дляНа пів ставки
Вы ещё чайный гриб провезите
совсем народ из ума выжил
Добре, що ви хоч в здоровому розумі лишилися
Ответ дляБлакитна устриця
много? тонну? или пару кг))
3 палки колбаси и 1 кг сиру
Блакитна устриця• 21 декабря 2024
Ответ дляПервая ласточка инфляции
нет, обе страны в ес
Блакитна устриця• 21 декабря 2024
Ответ дляПервая ласточка инфляции
3 палки колбаси и 1 кг сиру
не смешите) Счастливого пути
Показушница• 21 декабря 2024
Ответ дляБезлім на все
Можна, я читала правила, і провозила декілька разів. Але по кількості не підскажу. Я одну банку везла.
Ответ дляБлакитна устриця
не смешите) Счастливого пути
спасибо. Еще читаю, что люди стоят по 8-10 часов на границе. єто не правда?
Показушница• 21 декабря 2024
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Ні
Показушница• 21 декабря 2024
Ответ дляПервая ласточка инфляции
3 палки колбаси и 1 кг сиру
З Польщі можна що завгодно в Україну. Навіть не перевіряють. З України в Польщу ковбасу і сир не можна везти.
Ответ дляПоказушница
Дякую
Показушница• 21 декабря 2024
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Правда. Я в вересні стояла стільки на укр-польсклму кордоні, коли їхала з України.
Блакитна устриця• 21 декабря 2024
Ответ дляПервая ласточка инфляции
как повезет, если не поезд. можно и 1 час, а можно и 1 сутки. Всегда выбирайте поезд
Просто звязда
• 21 декабря 2024
Ответ дляПоказушница
Яблука і картоплю теж. М´ясне і молочне само собою, навіть бутерброди собі в дорогу треба до митниці з´їсти
Ответ дляБлакитна устриця
буду ехать автобусом.
Показушница• 21 декабря 2024
Ответ дляПросто звязда
Ну воно не до моразму. Я бутерброди провозила. Водії казали, що в за палку ковбаси нічого не буде. Але я б не стала через ковбасу ризикувати. А навіщо вам той набору для куті? В Німеччині все окремо можна купити.
Просто звязда
• 21 декабря 2024
Ответ дляПоказушница
Та напевно лишу вдома і там куплю окремо всі складові.
Блакитна устриця• 21 декабря 2024
Ответ дляПросто звязда
не починайте, ще жодного разу не викидали бутерброди на кордоні. А от фрукти так, бачила як жінці довелося викидати кг 3-4 яблук. Взагалі від прикордонників залежить, але якщо нормально попросити, то 2-3 фрукта і пару бутерів вони дозволяють
Показушница• 21 декабря 2024
Ответ дляПросто звязда
Ви в Польщі чи в Німеччині живете? В Німеччині навіть мак продається з цукром. Але я купила, мені не сподобався.
Я провозила інколи навіть квіти, з дому забрала свою улюблену квітку. Переживала, але все нормально.