Носки на подтяжках• 22 декабря 2024
Дівчатка, у моєї свекрухи стрімко розвивається деменція
Два місяці тому помер свекр , тепер весь догляд забезпечують мій чоловік і його сестра. Живе мама окремо, тому потрібно їздити до неї тричі на день( місто невелике, живемо поряд]
Чи може мій чоловік отримати відстрочку від мобілізації по догляду за матір´ю
Хто в курсі і оформляв, напишіть будьласка
ТигрЛьвович• 22 декабря 2024
может, если он пройдет все круги ада, докажет, что ей нужен опекун и она сама не дееспособна
ну, и что он готов нести сей крест, а не сестра
Мира всем• 22 декабря 2024
Ні, на жаль
1 . Є сестра
2. У мами немає інвалідності / її стан лікарями не визнаний, як такий, що потребує постійного догляду
1 . Є сестра
Носки на подтяжках
• 22 декабря 2024
Ответ дляМира всем
Ні, на жаль
1 . Є сестра
Визнаний, вона лежала в психіатричній лікарні. Лікарський висновок є
Носки на подтяжках
• 22 декабря 2024
Ответ дляПоторописька
Нет, потому что сестра есть
Ви точно знаєте? Вам відмовили?
Мульйонерша• 22 декабря 2024
Ответ дляПоміркована думка
Не отмажется, есть сестра
А якщо сестра відмову напише? Чи це так не працює?
Поторописька• 22 декабря 2024
Ответ дляНоски на подтяжках
Ви точно знаєте? Вам відмовили?
Не точно, проверяйте
Носки на подтяжках
• 22 декабря 2024
Ответ дляПоміркована думка
Не отмажется, есть сестра
Справа в тому що якраз він 80% догляду виконує
Поміркована думка• 22 декабря 2024
Ответ дляНоски на подтяжках
Сейчас на это плевать. Знакомый пытался оформить уход за матерью (ей 74), а он один и детей больше нет. Не прокатило, денег надо много, сильно много
Мульйонерша• 22 декабря 2024
Ответ дляНоски на подтяжках
Це не приймається в рахунок. Може казати хоч 100%. Спробуйте все дізнатися на гарячій лінії. Скажіть , що сестра відмовляється доглядати, як це все оформити.
Носки на подтяжках
• 22 декабря 2024
Ответ дляМульйонерша
Дякую, а що за гаряча лінія?
Мульйонерша• 22 декабря 2024
Взагалі , автор, зараз, безпредєл в тцк повний. Там без хабарів навіть, якщо все по закону, не розглядають. Шансів майже немає , але спробуйте..
Мира всем• 22 декабря 2024
Ответ дляНоски на подтяжках
Тоді легше.
Залишилось довести, що сестра не може доглядати. Як варіант, вона виїжджає з України.
У нас схожа історія, але з батьком чоловіка. Консультувались з юристом. Теоретично можливо, але довго і без гарантій. На розсуд воєнкома. Коли прийде з пакетом документів у ТЦК, або отримає відстрочку, або піде на ВЛК і далі полігон
Мульйонерша• 22 декабря 2024
Ответ дляНоски на подтяжках
Дякую, а що за гаряча лінія?
Гаряча лінія тцк вашого міста, наберіть в інеті, там є. Або 1545 є ще.
Носки на подтяжках
• 22 декабря 2024
Ответ дляМира всем
Тоді легше.
Та отож, на розсуд воєнкома
західний_діалект• 22 декабря 2024
Знаю, что с подъезда один мужчина оформил опекунство над матерью ( или не знаю, как правильно).Ему лет около 50, у матери тоже такой диагноз, знаю, что есть сестра, но в другом городе, а мать реально живёт давно здесь, с ним и его женой.Ходит теперь спокойно себе, значит, есть основания
Теща дочки• 22 декабря 2024
Знайомому не дали опікунство. Він єдина дитина, мама одна, немає інших родичів, ні близьких, ні далеких.
Бавовна• 22 декабря 2024
Ответ дляТеща дочки
Опікунство це коли людина не дієздатна, треба позбавляти прав,а догляд то зовсім інше