Наша взяла• 22 декабря 2024

Образа сестри на брата

Бабуся мого чоловіка оформила на нього дарчу на квартиру.
Окрім нього у неї ще 3є онуків: по два від двох дітей.
Чоловік - найближчий її онук.
Онуки від старшої дитини бабусі максимум двічі на рік приїздили привітати зі святами.
Чоловік не просто кілька разів на тиждень просто приїздить в гості, а активно приймає участь в її житті, продукти, ліки/лікарі, дрібний ремонт та вирішення поточних питань.

Коли почалась повномасштабне вторгнення, про бабусю пам´ятав лише мій чоловік.
Він же її забрав.
Очевидно під дією цих подій бабуся оформила дарчу на квартиру на нього.
Нещодавно дізналась, що двоюрідна сестра на нього образилась через це.
Не розмовляє.

Хотіла би почути ваші думки щодо цієї ситуації.
КликОЛЬКА• 22 декабря 2024
Все правильно бабуся зробила. Хто хоче квартиру, забирає бабусю до себе.
автор Наша взяла • 22 декабря 2024
Ответ дляКликОЛЬКА
ніколи не стояло питання - хто хоче квартиру.
Просто всі поїхали з міста, а деякі з України.
І чоловікові навіть варіантів не лишили.

До слова, у нього є легальний привід виїхати з країни.
Він лишився тут.
Бо батьки, бабусі.
Хлопаю ресницами• 22 декабря 2024
Бабуся все правильно зробила. А сестра захотіла і квартирку і за бабусею не дивитись
Завтра не пью• 22 декабря 2024
Бабуся права. Онук їй допомагає, то йому вона і відписала.
автор Наша взяла • 22 декабря 2024
Ответ дляХлопаю ресницами
я так розумію, вона вважає, що може мінімально приймати участь в житті бабусі, а по закону у всіх рівні права.
Завтра не пью• 22 декабря 2024
Ответ дляНаша взяла
По якому це закону?)))
Хлопаю ресницами• 22 декабря 2024
Ответ дляНаша взяла
Це вже її проблеми що не приймала участі. хай вважає що хоче.
Міряю від одиниці• 22 декабря 2024
Ответ дляНаша взяла

Він лишився тут.
Бо батьки, бабусі.
Якщо місто активно обстрілювалось, а у сестри були діти, її можна зрозуміти. Впевнена, що бабуся виїжджати не схотіла.
Сонечко• 22 декабря 2024
Иногда читаю такие темы и волнуюсь, не пропустила ли я что-то новое в законодательстве, вдруг теперь законом установлена обязанность общаться со всеми родственниками? Не общается - ну и пусть, ее проблемы. Ваш муж молодец, безотносительно решения бабушки!
Чемодан-Вокзал-Майами• 22 декабря 2024
Так
Ціль же ж була у вашого чоловіка саме така :)
Де діти бабусі? Всіх не має? Лише внуки залишилися?
:)
Трохи смішно
автор Наша взяла • 22 декабря 2024
Ответ дляМіряю від одиниці
у сестри дітей немає.
Всі жили в Києві та області.
Жертва интернета• 22 декабря 2024
Ну правильно. Я тоже собираюсь отдать всю недвижимость тому, кто за мной смотреть будет. Детей у меня нет, а судя по племянницам, все достанется левым людям
автор Наша взяла • 22 декабря 2024
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Так
:)
Трохи смішно
для мого чоловіка бабуся як друга мама.
Вона приймала активну роль вихованні, мама чоловіка народила його дуже рано.

Діти у бабусі є, живі, але обоє зосереджені більше на собі...
Завтра не пью• 22 декабря 2024
А діти бабусини де? Вони теж відмовились від бабусі?
автор Наша взяла • 22 декабря 2024
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Так
:)
Трохи смішно
а чого Вам смішно, даруйте?
Міряю від одиниці• 22 декабря 2024
Ответ дляНаша взяла
у сестри дітей немає.
Всі жили в Києві та області.
Ну які думки ви хочете почути? Ваш чоловік з квартирою, радійте. Що вам до образ сестри? Чи ви хочете і квартиру отримати, і для всіх хорошими лишитись? Так не вийде. У сестри своя правда.
Міряно-переміряно• 22 декабря 2024
Ответ дляНаша взяла
Чего ж она не на бабушку,а на мужа обиделась,не он же дарственную оформил. А вообще на обиженных балконы падают, пусть помолчит,может так легче думать будет.
Санта Барбара• 22 декабря 2024
Взагалі це справа бабусі. Я вважаю, що правильно поділити між дітьми, як за законом. А онуки, то вже нехай їх батьки думають.
Але якщо хтось один доглядає, то звісно доглядальнику. Я знаю два випадки у колег, коли взагалі сусідка подарувала квартиру, бо доглядали, їсти носили. При чому договору не було - просто людські відносини.
До речі, тільки згадала, що бабуся на мене переоформила частину своєї квартири колись у мої 18 років ( більше 20 років тому). Але в мене і думки нема про неї, бо є моя мама і дядя.
Єдина Країна• 22 декабря 2024
Те що сестра образилась, то особисто її проблеми.
КликОЛЬКА• 22 декабря 2024
Ответ дляМіряю від одиниці
Хай сестра забирає бабусю і буде їй правда.
автор Наша взяла • 22 декабря 2024
Ответ дляМіряю від одиниці
Я б не змогла прийняти такий дар, якби не вважала це справдливим.
Якщо йдуть образи, значить, хтось вважає таке рішення несправедливим.
От цікаво, чи є тут такі, хто б вважав, що бабуся мала порівну поділити свій спадок, незважаючи ні нащо.
Скоро_вчера• 22 декабря 2024
Ответ дляНаша взяла
Это личное мнение мужней сестры что справедливости а что нет, а для бабушки справедливо было по другому. Всем хорошим не будешь
Ангел-предохранитель• 22 декабря 2024
Ответ дляСанта Барбара
Немає закону порівну, це дарування, особисте бажання
Цветов Мне срочно• 22 декабря 2024
Ответ дляНаша взяла
Ну вже одна намалювалась ))) всякі фріки є
Але на них зважати - ніяких нервів не вистачить
Тому просто забийте на сеструню
Кавуся• 22 декабря 2024
Ответ дляНаша взяла
Я вважаю, що порівну треба ділити поміж рідними дітьми. Далі діти вирішують, що робити з тим спадком. Цікаво, як би вона так зробила, чи доглядав онук свою бабусю?
КликОЛЬКА• 22 декабря 2024
Ответ дляНаша взяла
Не переймайтесь, сестра може ображатись скільки влізе. В мене так знайома на гімно сходила, коли дізналась, що брат чоловіка забрав бабусю, продав її квартиру і купив машину. Коли я спитала, чому бабусю не забрали вони, фиркнула ще чого, нащо вона мені треба.
И_В_офигительных_штанах• 22 декабря 2024
Ответ дляНаша взяла

Він лишився тут.
Бо батьки, бабусі.
Вашему мужу не всё равно, что там думают двоюродные сёстры и братья? Он о бабушке заботится и её содержит. Значит логично, что квартира достанется ему. А остальные пусть обижаются сколько хотят.
автор Наша взяла • 22 декабря 2024
Ответ дляКавуся
Доглядав би.
Як робив це майже все своє життя.
Питання з квартирою тоді ще не стояло взагалі.
Ответ дляМіряю від одиниці
Тогда почему сестра обижается , что квартиру отписали не ей? Пусть у неё есть причины не ухаживать за бабушкой, но тогда и на наследство она не должна рассчитывать.
автор Наша взяла • 22 декабря 2024
Ответ дляКликОЛЬКА
дякую за Ваші слова!