НашлаПерепискуМужа• 26 декабря 2024

Ситуація зі свекрухою. Невісточки, прошу поради.

Така ситуація: моя свекруха живе з дочкою, у хаті дочки і зятя купленої спільно. Відповідно, у тій хаті завжди присутні в першу чергу всі родичі зятя, в тому киселі варяться, тим своїм життям і живуть.
В мене претензій немає ніяких, а от у них до мене є. І сама головна, це те, що я не відвідую їх на свята, тобто свекруху, бо зрозуміло ж що її дочці й зятю я пусте місце.

А мені там так важко, всі чужі, розмови до мене ніякої, навіть про мої справи не спитають, я можу просидіти весь вечір і промовчати. Чисто для галочки от треба, щоб я була. Чоловіку все одно, каже не хочеш не ходи.

Я сильно заморочуюсь, і тупо забити на все і не ходити, так як я і робила? Як би вчинили ви?
Шалена красуня• 26 декабря 2024
Я бы не ходила
НуКаНаКа• 26 декабря 2024
Если мне не комфортно с людьми,я делаю так,как мне комфортно и не иду.И плевать мне на их мнение.Если хотите общаться со свекровью,приглашайте ее к себе.
ДелайКак_Я• 26 декабря 2024
Забила б х*****)) нашли чего расстраиваться…
Пиши-пропало• 26 декабря 2024
Встречаюсь на нейтральной территории. Без неугодных мне людей.
Королева ганделику• 26 декабря 2024
Так так ей и объясните, как есть
Прилипало• 26 декабря 2024
Я вообще с родственниками мужа не общаюсь
Love_Love_Love_• 26 декабря 2024
Я б не те що не ходила, я б навіть не подумала б цим заморочитись і про це думати.
Как нефиг делать• 26 декабря 2024
Ну для вида иногда посидеть можно конечно, но если прям неприятно там находиться, нах себя насиловать. муж у вас дивний конечно
всегдаДаДа• 26 декабря 2024
Айаяй! Вы не образцово-показательная невестка: и в образцы не годитесь, и не показываетесь. И шо? Передавайте им извинительную открытку, муж донесет.
КвартираЧья• 26 декабря 2024
Яка різниця, як вчинила б я? У мене нормальні відносини. І свята я люблю. І підтримувати розмови вмію, а не мовчу. І чоловіка на свята не залишаю самого,бо ми сімʼя. Тим паче що обʼєктивних причин поганих відносин між вами я так і не прочитала…
Тому мені Ваша поведінка дивна, наче Вас туди щотижня тягнуть,але якщо вам норм, то що ж, робіть як знаєте.
Цигарний шланг• 26 декабря 2024
Мы в жизни делаем не только то что хочется, а и для галочки тоже ! И этим мы не делаем свою жизнь хуже, а просто не накаляем лишний раз обстановку
Сундучок с каникулами• 26 декабря 2024
Так а чоловік ходить?
Якщо так, і ви ходіть.
Мира всем• 26 декабря 2024
Я бы ходила хотя бы из ’благодарности’, что мамо живет у них, а не со мной на одной кухне. В остальном, не вижу повода для неприязни автор. Пара часов в год - не такая уж и проблема.
Щедрик• 26 декабря 2024
Всё просто, выбор стоит между ВАШИМ и ЧУЖИМ комфортом. Вот и выбирайте, что вам ближе и важнее.
Телефон Рубика• 26 декабря 2024
Я бы ходила на все праздники. С песнями, плясками и застольями.
Но меня не зовут.. Говорят, что невоздержанна в алкоголе...
Я не пью совсем почти) но хватило пару визитов, где я дернула для храбрости.
Король дивана• 26 декабря 2024
Я и не ходила. Поездила туда пару лет ну может раза 3 в году и поняла что даже это меня напрягает. Муж пенился мне пофик.
Nata-ec10• 26 декабря 2024
Ответ дляПрилипало
І раніше не спілкувались?
На початку сімейного життя.
Карапулька• 26 декабря 2024
Не переношу свою свекруху. Не ходу і не їжджу до неї. Була б розумніша, це їздила б давно і не силувала ю себе.
Король дивана• 26 декабря 2024
Тем более если муж сказал не хочешь не ходи. То и не ходите
Джинци на Флісі• 26 декабря 2024
Ответ дляСундучок с каникулами
Так а чоловік ходить?
Якщо так, і ви ходіть.
ходитиме сам - закінчиться ваше сімейне життя.

Будьте хитріші і мудріші, мінімізуйте кількість відвідувань в році, але не привчайте ходити самого.

П.С. 18р в шлюбі)) Досвід.
Прилипало• 26 декабря 2024
Ответ для Nata-ec10
І раніше не спілкувались?
На початку сімейного життя.
Не, я не любительница родичей мужей
автор НашлаПерепискуМужа • 26 декабря 2024
Ответ дляНуКаНаКа
Кликала її, то завжди купа відмазок, то часу немає, то їхати далеко (їхати 30 хв маршруткою) і т.д. За 5 років вона була в нас вдома ну може разів 6, то все на др чоловіка і якось раз на Різдво.
Ответ дляДелайКак_Я
Я ще не виростила щільну броню але вже в процесі
Nata-ec10• 26 декабря 2024
Ответ дляПрилипало
Не, я не любительница родичей мужей
Я тоже не любитель. Сейчас свела общение к минимуму и мне ок.
Джинци на Флісі• 26 декабря 2024
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
ну от, і ви такою будьте), мій пост 20)
Ленне-Рейма• 26 декабря 2024
Ответ дляДжинци на Флісі

П.С. 18р в шлюбі)) Досвід.
Тільки хотіла сказати,не привчайте ходити самого. Це його мама і сестра,ну це дивно,хронічно чоловіку ходити самому. Якщо мати і сестра такі кончені,що прямо Вам нема сил там сидіти,то як же Ваш коханий виріс в такому колі,що Ви аж за нього заміж пішли
Ответ дляДжинци на Флісі
ну от, і ви такою будьте), мій пост 20)
Хоч бери і не ходи в той заміж)))
Зам. зав. Анонима• 26 декабря 2024
Я спілкувалася і їздила завжди. І мій чоловік до моїх батьків так само. Хочеш, не хочеш, це рідня близька. І знаєте, через роки мені вже в компанії родичів чоловіка дуже комфортно, з усіма його тітками, двоюрідними сестрами. А ось з моїми родичами я як раз сама майже не спілкуюся. Тому, дам пораду, вчіться відносинам. Запитуйте першими про їх справи. Ви все про них будете знати, а вони про вас ні. Це ж плюс вам?
Ленне-Рейма• 26 декабря 2024
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Хоч бери і не ходи в той заміж)))
За нормального треба йти,от і все.
Вподобайден• 26 декабря 2024
если вам там не комфортно, то они только и переживают, что им не с кого энергию высасывать. конечно бы не ходила и даже бы не заморачивалась