Из Кукуева я• 22 декабря 2024
Чи можливо підсісти в потяг на іншій станції?
Куплені білети в івано-франківськ, але змінилася ситуація і потрібно встати у Львові. Ну туди зрозуміло що можна, а назад? Квитки з івано-франківська. Я можу по цим квиткам сісти у Львові? Інших взяти не можу, їх просто немає на мою дату.
Щас ухожу• 22 декабря 2024
Ответ дляЇжак в панчохах
Так, пасажир і 4 квитки є, пред´явлені провіднику,тому тут інша зовсім ситуація
Не інша. Пасажирів немає. Те, що квитки хтось купив, провідник бачить й коли ніхто не прийшов
Снежнакомка• 22 декабря 2024
Ответ дляИщу Аленя
Не факт.
Провідник інформує нач.поїзда про вільні місця, а нач.поїзда в службу. На не зайняте у Франківську місце можуть продати новий квиток. І все.
Вам потрібно обміняти свій з Франіка на новий зі Львова
Нет. Пассажир имеет право сесть на любой станции
Їжак в панчохах• 22 декабря 2024
Ответ дляЩас ухожу
Якщо й так, точно не з метою продажу цих місць
Саме з метою продажі на наступних станціях. Я нещодавно була в такій ситуації, виясняли з начальником потягу
Їжак в панчохах• 22 декабря 2024
Ответ дляЩас ухожу
Так 1 пасажир купив 4 квитки)) і показав їх провіднику)
Щас ухожу• 22 декабря 2024
Ответ дляЇжак в панчохах
Ніколи не показую інші три квитки, жодного разу ніхто не намагався сісти на вільні місця. Дивина та й годі.
Авторе, ось посилання на правила перевезення й скрін пункту
ВерСаСе• 22 декабря 2024
Ответ дляИз Кукуева я
Тепер переживаю
Весь час так робила. Бо ні з нашої станції, ні до неї квитків не було.
Ласкове телятко• 22 декабря 2024
Ответ дляИщу Аленя
Не факт.
Это раньше надо было сообщать, НЕ менять на новый билет, в именно сообщить на любой станции дежурному по вокзалу, что посадка будет с другой станции и стоила эта услуга гривен 8. Но уже давно поменяли правила и сесть можно на любой станции по следованию этого поезда, главное чтобы она была позже станции в билете и никому ничего не надо сообщать и тем более менять билеты
Ласкове телятко• 22 декабря 2024
Ответ дляИз Кукуева я
Тепер переживаю
Не слушайте отставших от жизни, правила давно поменяли. Садитесь где вам удобно, если места самовольно заняли, спокойно сгоняете тех пассажиров с ваших мест
Ищу Аленя• 22 декабря 2024
Ответ дляЛаскове телятко
Это вам сообщили, когда вы ходили за рузьким кораблем?))))
Дайте подуться• 22 декабря 2024
Ответ дляИщу Аленя
Не факт.
Ні, ви не праві. Такого вже давно не має. Ми донці беремо квитки завжди з кінцевої станції, бо з нашої не має. Як раз у Львові сідає, а квитки з Франківська, як у автора. Перший раз, коли так брали квитки, то дзвонила на гарячу лінію Укрзалізниці, сказали, що так можна. Вже десь рік так донька їздить, на цьому тижні теж так само їхала і без проблем
Дайте подуться• 22 декабря 2024
Ответ дляИз Кукуева я
Тепер переживаю
Не переживайте, донька так їздить постійно. Якраз в цей вівторок їхала зі Львова, а квитки були з Івано-Франківська. Ми так ціленаправлено беремо квиток, бо зі Львова може не бути квитків, а з Франківська є. Гаряча лінія сказала, що без проблем можете сідати на будь-якій станції
Ласкове телятко• 22 декабря 2024
Ответ дляИщу Аленя
Удалено администрацией...
Ищу Аленя• 22 декабря 2024
Ответ дляЛаскове телятко
Удалено администрацией...
Несите свою голову, вылечу)))
Ласкове телятко• 22 декабря 2024
Ответ дляИщу Аленя
Несите свою голову, вылечу)))
Удалено администрацией...