Куратор дебошей• 22 декабря 2024
Після ботокса болить голова
Там де уколи болить.
Раніше вже робила разів 4-5 і не памʼятаю щоб боліло ….
Дама-мадама• 22 декабря 2024
У меня болела первые сутки-двое всегда. Но не в месте укола, а вся голова. Это побочка( поменяли препарат, практически ничего не болело. Тяжесть была, но прошло за 3-4 часа.
АяВсёЗнаю• 22 декабря 2024
Навіщо ви робите це з собою? Шкоду здоров´ю, переживаєте біль, навіщо? Треба приємні моменти душі і тіла, а ви собі біль робите. Дивні люди, як стадо тварин. Подивіться який зараз співак пісні ’ Forever young I want to be’ і вам щось дійде.
АяВсёЗнаю• 22 декабря 2024
Цією публікацією поділилися через TikTok Lite. Завантаж TikTok Lite, щоб переглядати більше цікавих публікацій: