Незламна Україна• 10 ноября 2025

ВІЛ- позитивна дитина в кімнаті в гуртожитку

Чи мають право селити віл- позитивного студента в гуртожиток вузу? Як поступити, щоб перевели дитину з кімнати, де живе хворий студент ? Можливо, є юристи та підкажуть. Дякую
Дюйм оф о4ка• 10 ноября 2025
Ви перед юристом, почитайте, що таке віл- позитив.
Забобонний фрукт• 10 ноября 2025
А як ви дізналися?
Дюйм оф о4ка• 10 ноября 2025
Про віл вам коменда шепнув?
Чи ця інформація на дошці об´яв висіла?
Прибираю щодня• 10 ноября 2025
І, навіть, мають право вам про його діагноз не подомляти.
Nathalie27• 10 ноября 2025
Мають право.

Як Ви дізналися про статус дитини? Його необовʼязково розголошувати.
Ацетилсалициловая кислота• 10 ноября 2025
А звідки ви дізналися? Зазвичай, такі діагнози не розголошують. Скільки вашій дитині років?
Prervana• 10 ноября 2025
Гуртожитки повинні відповідати санітарно-епідеміологічним нормам, але ВІЛ-інфекція не є підставою для відмови у поселенні чи виселення. Також слід враховувати, що недопустима вимога до адміністрації розкривати медичний статус студента
Роза в вазі• 10 ноября 2025
Вас могут засудить за расскрытие диагноза чужого человека. А вашу бубочку, за длинный язык быстро научат жизни в общаговском клозете. Ищите юриста....
Дюйм оф о4ка• 10 ноября 2025
Ответ дляPrervana
Коп з ші?
автор Незламна Україна • 10 ноября 2025
Ответ дляЗабобонний фрукт
А як ви дізналися?
Знайшли хлопці випадково таблетки в коробці, той підірвався і почав дуже кричати, щоб залишили. Одна банка повна, інша майже порожня була
КликОЛЬКА• 10 ноября 2025
Пані невіглас, у вас же є Гугл це раз
Два - якого хріна ви володієте приватною інформацією про сторонню людину?
Три - в транспорті ви стикаєтеся з людьми з відкритими формами туберкульозу, то краще цього бійтеся та гепатиту на манікюрі чи у стоматолога
А студент ваш хай презервативи використовує в будь-якій незрозумілій ситуації і буде всім щастя
Дюйм оф о4ка• 10 ноября 2025
Ответ дляРоза в вазі
І травматолога
Дама_с_караваем• 10 ноября 2025
Этот ребенок лично сказал или на лбу было написано ? Вы знаете сколько раз вы за день сталкиваетесь с туберкулезниками и людьми с вич ? Если об этом думать то без шапочки из фольги выходить нельзя
Prervana• 10 ноября 2025
Ответ дляДюйм оф о4ка
Коп з ші?
Да хоть с гугла, хоть откуда. База базовая.
автор Незламна Україна • 10 ноября 2025
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Ответ дляНезламна Україна
Так а чого ви взяли, що то тієї дитини та діагноз точно підтверджений? Тут варіантів може бути купа. Скільки цим всім дітям років?
жижифреймут• 10 ноября 2025
Имеют право селить, поэтому если боитесь, то договаривайтесь, чтобы переселили ребенка, причем причину ищите другую.
Забобонний фрукт• 10 ноября 2025
Ответ дляНезламна Україна
А ті таблетки тільки в одному єдиному випадку приймають? Можливо ще варіанти?
Прибираю щодня• 10 ноября 2025
Хто не вміє тримати язика за зубами?
Nathalie27• 10 ноября 2025
Ответ дляНезламна Україна
Навіщо Ви рилися в чужих речах?
автор Незламна Україна • 10 ноября 2025
Ответ дляNathalie27
Навіщо Ви рилися в чужих речах?
Це не я, і не моя дитина
автор Незламна Україна • 10 ноября 2025
Ответ дляРоза в вазі
Нічого я не розкривала, і не буду.
Дюйм оф о4ка• 10 ноября 2025
Ответ дляНезламна Україна
А ті хлопці випадково і перевірили банки на повність і загуглили
Шустрі занадто, але ж то лише банки, а в них може бути рафінад і зерна кави в шоколаді.
Пліснявілий сир• 10 ноября 2025
Ответ дляЗабобонний фрукт
Є багато ліків, де в показах вказано віл інфекції, сама не раз стикалася, від молочниці здається, ще щось
автор Незламна Україна • 10 ноября 2025
Ответ дляДюйм оф о4ка
Загуглили
Ответ дляНезламна Україна
Автор, дарма ви панікуйте. Але вас зрозуміти можна. В 17 років то ще невідомо, що там з тою дитиною. Можливо, «лікується по інтернету». Без медичних документів рано ставити діагнози. Якщо вас дуже турбує, можете намагатися зʼясувати. Але невідомо як. Бо ця дитина має право на приватне життя. Взагалі, невідомо, чи є там той діагноз. А от булити хлопця не варто та й лазити по чужих речах. Це перший курс? Сам цей хлопець як навчається, які захоплення?
Пліснявілий сир• 10 ноября 2025
Якщо Ваша корзинка не збирається незахищеним сексом з сусідом по кімнаті займатися, то хвилюватися нема чого
Дюйм оф о4ка• 10 ноября 2025
Ответ дляНезламна Україна
Це не я, і не моя дитина
Угу, ваша і не таке ще прийматимете після І курсу
Забобонний фрукт• 10 ноября 2025
Ответ дляПліснявілий сир
Та навіть безобідний протефлазід і той ))
Може діти не розібралися в ситуації і уже увімкнули переляк?
Брюнетка в Мармеладе• 10 ноября 2025
В гуртожитку в кімнаті жила зі мною дівчина з псоріазом по всьому тілі, але ми перед заселенням проходили кождиспансер. Незнаю як її заселили, але жила!