Божий одуванчик• 10 ноября 2025
При заміні кришталика які аналізи здавали?
Щось дуже багато аналізів треба здавати. Це всюди так?
Най хоч раз• 10 ноября 2025
Свекрусі робили заміну кришталика, то не пам´ятаю, щоб взагалі якісь аналізи здавали... Вони у неїї погані, не цікавили вони нікого в офтальмологічній клініці.
Божий одуванчик
• 10 ноября 2025
1-ЗАК
2-аналіз сечі
3-кров на цукор
4-реакція Вассермана
5-гепатит В
6-протромбіновий індекс
7-флюорографія
8-екг
9-конʼюктивальний посів
10-заключення стоматолога
11-заключення отоларинголога
12-заключення сімейного
2-аналіз сечі
3-кров на цукор
4-реакція Вассермана
5-гепатит В
6-протромбіновий індекс
7-флюорографія
8-екг
9-конʼюктивальний посів
10-заключення стоматолога
11-заключення отоларинголога
12-заключення сімейного
Лялькодзьоб• 10 ноября 2025
Ответ дляБожий одуванчик
1-ЗАК
2-аналіз сечі
3-кров на цукор
4-реакція Вассермана
5-гепатит В
6-протромбіновий індекс
7-флюорографія
8-екг
9-конʼюктивальний посів
10-заключення стоматолога
11-заключення отоларинголога
12-заключення сімейного
2-аналіз сечі
3-кров на цукор
4-реакція Вассермана
5-гепатит В
6-протромбіновий індекс
7-флюорографія
8-екг
9-конʼюктивальний посів
10-заключення стоматолога
11-заключення отоларинголога
12-заключення сімейного
Сифилис, вич, да тоже много было
Детские_Будут?• 10 ноября 2025
Ответ дляБожий одуванчик
1-ЗАК
2-аналіз сечі
3-кров на цукор
4-реакція Вассермана
5-гепатит В
6-протромбіновий індекс
7-флюорографія
8-екг
9-конʼюктивальний посів
10-заключення стоматолога
11-заключення отоларинголога
12-заключення сімейного
2-аналіз сечі
3-кров на цукор
4-реакція Вассермана
5-гепатит В
6-протромбіновий індекс
7-флюорографія
8-екг
9-конʼюктивальний посів
10-заключення стоматолога
11-заключення отоларинголога
12-заключення сімейного
Так, здавала купу всього
Божий одуванчик
• 10 ноября 2025
Ответ дляЛялькодзьоб
Сифилис, вич, да тоже много было
Жесть. Для чого це все?
Питала сьогодні у лікаря, толком не може пояснити
Розумію що більше викачка грошей
Детские_Будут?• 10 ноября 2025
Ответ дляБожий одуванчик
Жесть. Для чого це все?
Розумію що більше викачка грошей
Яка викачка? Це все безкоштовно
Детские_Будут?• 10 ноября 2025
Ответ дляБожий одуванчик
Жесть. Для чого це все?
Розумію що більше викачка грошей
Перед будь-яким оперативним втручанням потрібні аналізи. Що вас дивує?
Божий одуванчик
• 10 ноября 2025
Ответ дляДетские_Будут?
Я знаю що треба. Для мене там є дивні аналізи. Флюорографія, екг наприклад, сифіліс
Для чого?
В цьому році лежала в державній щелепо-лицьовій хірургії і то стільки не потрібно було аналізів
Для чого?
Лялькодзьоб• 10 ноября 2025
Ответ дляДетские_Будут?
Яка викачка? Це все безкоштовно
Это больше геморойно, в поликлинике надо записаться в участковому за две три недели, потом ей объяснять зачем это все надо, у тебя спросят а зачем вам это надо, вот ношу очки и ничего, а потом а сколько это стоит))) потом напишет направления и по каждому направлению надо записываться к врачам тоже неделю две, а и на сдачу анализов тоже запись, потом собрать анализы они почему теряются, наверное сами дорогу находят к врачу, хотя у всех компьютеры стоят, но то больше для солидности
А в частной можно все это сделать да пару дней но за деньги
Детские_Будут?• 10 ноября 2025
Ответ дляБожий одуванчик
))
Даремно смієтесь. Мені дали обхідний лист в поліклініці і направлення на аналізи, до лікарів і флюшку. Ці аналізи безкоштовні у нас за направленням, робляться прямо в поліклініці, флюшка теж. До стоматолога я свого зайшла, вона поставила підпис - це 1 секунда і безкоштовно теж, сімейний в кінці все підписав. Що тут платного?
Божий одуванчик
• 10 ноября 2025
Ответ дляЛялькодзьоб
Я у свого сімейного ні разу не була. Для галочки вона. Якщо щось, то ідемо в часні клініки. Завтра перший раз піду познайомитися)
Божий одуванчик
• 10 ноября 2025
Ответ дляДетские_Будут?
Мене лякають черги. Знаю, проходила це з дитиною
Детские_Будут?• 10 ноября 2025
Ответ дляЛялькодзьоб
Ну, аналізи роблять щодня в поліклініці, флюорографію теж. До лікаря протягом тижня-двох точно можна попасти в моїй поліклініці, а тим більше, якщо мені терміново, я їй напишу і вона прийме. Коротше, я якось нормально все це пройшла
Лялькодзьоб• 10 ноября 2025
Ответ дляДетские_Будут?
В Харькове тоже делают каждый день, но тем кто записался, а это человек 20, а остальные на следующий день и так получается очередь на неделю и больше
Детские_Будут?• 10 ноября 2025
Ответ дляБожий одуванчик
Не налаштовуйтесь одразу на складний сценарій - може, ви прийдете і все пройде швидко і просто і черг таких не буде)
Божий одуванчик
• 10 ноября 2025
Ответ дляДетские_Будут?
Моя сімейна перейшла в приватну клініку. Максимум дали 20% знижки там на аналізи. Державна поліклініка далеко і там величезні черги
Тут питання не про це, а про аналізи які не стосуються очей
Детские_Будут?• 10 ноября 2025
Ответ дляБожий одуванчик
Лор органи і зуби стосуються очей і дуже. Вам треба, щоб все зажило швидко і безпроблемно, щоб ніяких джерел інфекції не було. Ну це банальний протокол операції. Коли, наприклад, роблять полосну операцію, то обов´язково серце перед цим перевіряють - це завжди. Так і тут. Стандарт
Божий одуванчик
• 10 ноября 2025
Ответ дляДетские_Будут?
Лор і стоматолог зрозуміло. А серце тут до чого?
Свекру робили теж заміну кришталика, він це все не здавав і зуби не дивилися
Детские_Будут?• 10 ноября 2025
Ответ дляБожий одуванчик
А хз, якщо чесно. Може, перестраховуються. Перебільшують, згодна. Але я хотіла пошвидше зробити цю операцію,я це пройшла і забула, закрила цю сторінку. Так боялася саму операцію, а вона хоп і все, на чілі пройшла) Покапали в око, воно задерев´яніло і нуль відчуттів. Оперували під пісню Антитіла ’Люди, як кораблі’, хірург ще підспівувала)) Як зняли пов´язку, а я бачу чітко бордюр в дальному кутку палати - ото щастя було. В мене був єдиний мінус, що попали в судину і білок був червоним, як у термінатора, десь днів 10, то я в темних окулярах на роботу ходила. А так все ок, все нестрашно і швидко
Ждушечка• 10 ноября 2025
Ответ дляБожий одуванчик
Для чого?
Що вас дивує в екг, не роблять загальний наркоз але якесь седативне колють і ніхто не хоче мати під час втручання проблем з серцем.
Ждушечка• 10 ноября 2025
Ответ дляДетские_Будут?
Дякую. Ваша розповідь дуже актуальна, тату якраз завтра робитимуть операцію, трохи хвилююся, щоб все пройшло добре. Пішов до стоматолога підпис ставити, а виявили флюс, який він і не відчував, зуб вже не можливо було спасти, нажаль. От тобі й інфекція, яка заважала б нормальному постопераційному процесу.
Детские_Будут?• 10 ноября 2025
Ответ дляЖдушечка
І отой крововилив в око тільки у мене був так невдало, всі інші на поверсі, хто оперувалися в той день, їм повезло більше. А мама робила обидва ока, то в неї взагалі ще легше було, хоча я робила операцію в 36, а мама - після 60, вона робила в приватній, зробила операцію, викликала таксі і сама одразу додому приїхала. А тоді просто капаєш за розкладом та і все. Стараєшся не нахилятися, не стояти над паром і вагу не піднімати. Все нестрашно. Болю нема на жодному етапі
Не вмію заміряти• 10 ноября 2025
Не знаю, чи всюди, але також багато аналізів здавала. Майже всі безкоштовно, але сама підготовка (очні краплі) зжерли дофіга коштів.
Безпорадна Кроко• 11 ноября 2025
Я теж перевірила зір. Варіанти такі:окуляри чи штучний хрусталик. Перелік аналізів великий. Поки зважую, чи робити операцію. Запропонували поновити лінзи 2 тижні, які ведуть себе як штучний хрусталик. Бо є свої мінуси, у тому числі якщо за кермом
Детские_Будут?• 11 ноября 2025
Ответ дляБезпорадна Кроко
Вам діагностували катаракту чи ні? Бо якщо вам ще запропонували якісь варіанти, то це цікаво і дивно. Бо при катаракті не коригується уже зір ніяк: ні лінзами, ні окулярами, там лише операція може допомогти. Я того і пішла перевіряти, бо ношу лінзи або окуляри, а тут помітила, що вони майже не коригують, все рівно погано бачу. Пішла до лікаря і знайшла катаракту. Хірург була дуже здивована, до речі, бо в неї наймолодший пацієнт був 41 рік, а мені було 36