заварний look• 22 декабря 2024

Що даруєте своїм феям краси на Новий рік

Я маю на увазі майстрів манікюру, перукарів, масажистів та інших. Якщо візит припадає близько до свят. Я хочу привітати свою фітнес тренера, поділиться своїми прикладами, може ідея прийде в мою голову
Всюди влазю• 22 декабря 2024
Нічого.
Веселуха Муха• 22 декабря 2024
Нічого
Я за послуги гроші сплачую
ВундерКИНГ• 22 декабря 2024
В вашем случае дарите авокадо и бутылку оливкового масла
Госпожа_тамагочи• 22 декабря 2024
Ничего. Я ж не за спасибо хожу
КапитанльнаЯ• 22 декабря 2024
Ничего
куркулиха• 22 декабря 2024
Картье
Гравіцапа• 22 декабря 2024
Нічого.
Єдине - якщо йду додому до свого перукаря - беру веусняшку її собачці, або мілку іграшку. Але це не залежить від свят. Якщо в салон - нічого
Мочалкин блюз• 22 декабря 2024
Свої гроші за їх роботу.
Акуна_Матата• 22 декабря 2024
Ответ длякуркулиха
Картье
И ролс ройс
Нервогенератор• 22 декабря 2024
Вони з мене цілий рік здирали, як за три шкури, а я їм щей подарунки?
Бурундучиха• 22 декабря 2024
А що і їм також треба?
АфродитаПетровна• 22 декабря 2024
Ответ дляАкуна_Матата
И ролс ройс
Я сначала думала Куркулихе сделать маникюр, а теперь прочитала и решила, что вы лучше)) а цвет можно выбирать, ройса)?
Like-995b• 22 декабря 2024
Кофе и шоколад
НаБалКоніХодять• 22 декабря 2024
Учителям, тренерам, мастарам дарите. Тут очень богатые люди сидят, я смотрю.
Мозговая пилочка• 22 декабря 2024
Мастеру волос бутылку проссеко и коробку конфет отнесу, а на маникюр её ребенку Киндер и ей может конфеты или может ей и ничего)
Тарабарщина• 22 декабря 2024
Ничего не дарю. Достаточно , что я оплачиваю их услуги. А подарки пусть им близкие дарят.