Умничка-помощничка• 28 декабря 2024
Який манікюр буде у вас на Новий рік?
Свій не скину бо завтра буду тільки робити.
Бжоли-бандерівці• 28 декабря 2024
Гігієнічний з натур недовгими нігтями + безколірний або пастельний лак
Сама вумна тутички• 28 декабря 2024
Завтра йду на манікюр, щось виберу, ну бачила , що у жінок зараз зелений(бутилковий), з блискітками під ялинку типу.
Не за Будка• 28 декабря 2024
Я одна заметила, что таким тщательным подбором картинок на ногтях к событиям и т.д. занимаются женщины с большим лишним весом?
Стройняшки накрасили, да и ладно...
18 мнеУЖЕ• 28 декабря 2024
До п@зди той манікюр
Я думаю як я маю прибрати хату , наготувати всього , спекти торт .
і закупки зробити
...аяприкольная• 28 декабря 2024
Ответ для18 мнеУЖЕ
До п@зди той манікюр
і закупки зробити
учитывая, что и сегодня, и завтра я на работе ))
но маникюр я еще в чт сделала, было время и повод, он уже и до НГ дотянет ))
З горіха зерня• 28 декабря 2024
Хочу зробити ось таке покриття - під зеленим віртажем втірка по центру на темному фоні або/і кракелюр на блискітках, поки не вирішила точно
З горіха зерня• 28 декабря 2024
Ответ дляМелочунь
Ніколи не мала манікюру,та й нігті від природи не красиві.
Трошки б ручкам уваги і міг би бути гарний манікюрчик, а якщо донаростити десь половину існуючої довжини ложа тіпсами та напівпрозорі блискітки зробить - то можна зробити повне перевтілення
Море Щастя• 28 декабря 2024
Ответ дляМелочунь
Який жах, я би точно зробила хоча б гігієнічний
Мелочунь• 28 декабря 2024
Ответ дляЗ горіха зерня
Не хочу нарощувати,бо це треба робити постійно
Мелочунь• 28 декабря 2024
Ответ дляМоре Щастя
Це нічого не змінить,бо від природи не гарні
З горіха зерня• 28 декабря 2024
Ответ дляМелочунь
От тут ні, не потрібно весь час нарощувати, кутикулу відсовувати варто було б, на 1-1,5 мм нігтик збільшиться, наросте гіпоніхій від вільного краю приросте підірвана пластина і своя довжина в пару мм з правильно підпиляною формою покращить загальний вид. Полюбіть свої ручки, ох, для багатьох майстрів було б цікаво зробити з них цукерочки
З горіха зерня• 29 декабря 2024
І повірте мені, самому навчитися робити собі красу на нігтях не так уже і неможливо, головне - захотіти-) будете і нарощувати сама собі за пару годин