Латвийские_Номера• 23 декабря 2024
Просто крик душі: де зараз замовити зимову куртку?
Підкажіть, де можна замовити коричневу куртку на кулісці десь до 3 тис грн ?
В інстаграмі вже замовила, так вони прислали чорну і ще й не признали свою вину. Тільки 200 грн втратила (
Грошей і так не багато, а ще тут таке ((
Сиджу з дітьми малими сама, вибратися в магазин не можу.
А в інтернеті нічого теж не попадається. А ті, що подобаються, коштують більше 5 тис
Може тут хтось підкаже? Буду дуже вдячна!
Правильно_Валерчик• 23 декабря 2024
Ответ дляАльфред Шнитке
Дівчатка, була на минулому тижні в Європі. За весь час в бачила десь дві людини в тих коричневих куртках. Чому у нас всі збожеволіли? Що це за тенденція всім ходити в одних куртках?
Всі то хто? Де це масово в одній курточку ходять? Тим більш зимових колольорів і фасонів не так же багато, в Европі продаютсі тіж курточки що і в нас і ходять точно так же коричнево/чорно/ бордовий гамі що і в нас взимку. Що за тенденція перебільшувати і прибрехуват? Особливу в дусі ой я там почула в Ивропі у них там у сіх індивідуальний пошив, Зара із НМ закрилися за не потрібності,, в Україні весь масмаркет
ПироженкА• 23 декабря 2024
Колись у мами було пальто Нью Вері шоколад з норкою, гарна якість, але важке... А у мене зараз крик душі- де взяти лишні 500 грн хоч на б/у куртку, бо моя б/у за 4 роки вже збилась, підкладку зашила, а грошей навіть на б/у не маю....
Пасти Ла• 23 декабря 2024
Ответ дляЦібаФу
Ссылку дайте на куртку зимнюю за 670😂
Уже курток этих нету, это ж распродажа была. У меня есть 50-52 размер в остатке.
Просто каралева• 23 декабря 2024
Ответ дляАльфред Шнитке
Та я якось і у нас сильно не бачила щоб всі ходили. І в магазинах не сказала б що всі такого кольору, були минулих вихідних в Нікольському в Харкові то може штук 5 коричневого кольору побачила. На порадниці бачу багато таких в темах, але в житті мабуть минулорічне всі носять
Аль де Барановна• 23 декабря 2024
Ответ дляСоня-сонятко
Удалено администрацией...
Админы обратите внимание !
Нарушение правил!
Продажа
Нарушение правил!
Продажа
ЭкстрасенсиХаЯ• 23 декабря 2024
Ответ дляБезникаЯ
Во-первых,я не написала одной ,хотя и одной можно
А вам нужны помощники ,чтоб выйти с подростками в магазин? Шутница вы ,однако
Ps: у меня 2 подростка ,а когда они были маленькими муж работал командировками ,то в магазины,поликлиники и везде куда нужно -я ходила с ними
Создают сами проблемы на ровной месте,а потом ищут как их решать
Ні, з підлітками помічники не потрібні, але речі нормально не поміряєш. А з малими дітьми то й годі. Хіба що у Вас діти, яких де посадив там в взяв, і нічого їх не цікавить.
ЭкстрасенсиХаЯ• 23 декабря 2024
Ответ дляЛюблюДевчонок
Ну, у вашому випадку це- результат вашого ж виховання.
І при чому тут виховання? Їм просто нудно, нічого не треба, нічого не подобається.
А Я Самая Самая• 23 декабря 2024
Ответ дляАнонимарик
А чего в маг не выбраться?
У дочки 2.2 и 4 мес ребенку ,без проблем ходит,выбирает
Сходите,померяйте и купите
могу представить головняк у остальных покупателей и персонала(((
у меня трое,если что и в магазины только за продуктами и бегом ,никогда одежду с детьми не покупала.
Моя улюблена страшко• 23 декабря 2024
Ответ дляБезникаЯ
Если у вас маленькие дети ,которые спят и будут спать на улице,то для прогулок вам нужна теплая куртка
Если честно ,я все равно не поняла почему нельзя с ними пойти в магазин
А ще у дітей має бути батько, який може посидіти зі своїми дітьми та погодувати їх зціженим молоком. І так ще буває у родинах.
ЭкстрасенсиХаЯ• 23 декабря 2024
Ответ дляспальное место
Іноді є ьакі діти. Поїв-поспав. Але я таких тілбки в магазині і бачила
То меньше буде спати? А старший чим займатися? Біля коляски стояти?
А Я Самая Самая• 23 декабря 2024
Ответ дляЗубожиння
Такая коричневая, что аж посинело в глазах
Ага,именно коричневая с синим оттенком)меня удивляют люди,они точно ж@пой читают.на что они рассчитывают,когда пишут такой бред
Соня-сонятко• 23 декабря 2024
Ответ дляАль де Барановна
Админы обратите внимание !
Нарушение правил!
Продажа
Нарушение правил!
Продажа
Удалено администрацией...
ЭкстрасенсиХаЯ• 23 декабря 2024
Ответ дляМоя улюблена страшко
В наш час в багатьох родинах батько є, але він десь. Тож, якщо людина пише, що не може вибратися, вона оцінює свої можливості.
Моя улюблена страшко• 23 декабря 2024
Ответ дляnata_100
https://www.kidstaff.com.ua/tema-3235725.html
Хороші, сама такі ношу
Доречі, браккард, дійсно класні пальта. Ношу вже третій рік, дуже задоволена. Тільки прати не можна, тільки хімчистка.
Моя улюблена страшко• 23 декабря 2024
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
А, робити дитину є кому, а посидіти нікому... Питань багато, відповідь одна.
БезникаЯ• 23 декабря 2024
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Вам выше правильно написали,если с подростками невозможно сходить по магазинам,чтоб померять вещи -это последствия вашего воспитания
Доктор Хаос• 23 декабря 2024
Ответ дляПасти Ла
А можете фото куртки показати?
ГЛЮкоза• 23 декабря 2024
Ответ дляАнонимарик
А чего в маг не выбраться?
Сходите,померяйте и купите
Бачила таких подружок недавно в H&M, мами то обирають, а діти ганяють по всьому магазину без нагляду, потім починають скиглити, потім молодший заплакав, всім дуже зручно..
спальное место• 23 декабря 2024
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Я більш ніж розумію, бо і з одною дитиною на років до двох, окрім вулиці вийти не могла. А як згадаю ті одягання дитини.....
Тому автора біль ніж розумію
ЭкстрасенсиХаЯ• 23 декабря 2024
Ответ дляМоя улюблена страшко
А Ви не думаєте, що багато батьків знаходяться на сході країни? У автора було одне питання, а більшість почали її шпиняти за те, що вона не може сходити в магазин.
ЭкстрасенсиХаЯ• 23 декабря 2024
Ответ дляБезникаЯ
Є люди які люблять шопінг, а є -які не навидять, їм погано в магазині. Це може бути і дитина, і підліток, і жінка, і чоловік. І виховання тут зовсім не причому.
Пасти Ла• 23 декабря 2024
Ответ дляДоктор Хаос
А можете фото куртки показати?
Напишіть на Вайбер
Не можу сюди фото загрузити.
БезникаЯ• 23 декабря 2024
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Я тоже не люблю магазины ,сыновья аналогично
Но если нужно что то купить ,то мы идем и делаем это . И глаза не дергаются у меня от поведения подростков ,потому что они адекватные
Я вообще не понимаю какие могут быть проблемы: они ревут ? Падают на пол ? Бегают по залу ?
Бубль Гум)• 23 декабря 2024
Я тут в продавалке видела об´явы пользователя ShopTop, много всяких курток (пр-во Украина). Для себя сохранила демисезонную.
Автор, посмотрите. Там есть и коричневые, и на кулиске.
На крайняк Вы можете найти в интернете найти понравившуюся, а клиску (ну шнурок на поясе) вставить самостоятельно.
Файна пані• 23 декабря 2024
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Если им ничего не нужно - зачем тащить их в ТЦ ?
Малая Налегке• 23 декабря 2024
Ответ дляЛатвийские_Номера
А дочка годує груддю?
А Ви цілодобово і безперервно годуєте груддю?