Ще з цiкавого Посоветуйте, где в Харькове сделать гастроскопию? +2 Страшне ДТП в Прикарпатті - хто знає, 19 річна водійка ягуара жива?? +184 Інститут ендокринології Комісаренка Вийшгородська 69 +16 От скільки дітей померли вже від загального наркозу у стоматологів, чому ж лікар +46 А я перепрошую, в гінеколога можна пройти важливі обстеження без огляду там? +90 Опущення матки - порадьте найкращого гінеколога хірурга в Києві. +21 Ви б робили конізацію шийки матки в лікаря з дуже малим досвідом +36 РІВНЕ! Хто робив біопсію щитоподібної залози, в кого можна зробити чи краще Київ +16 Гастроентеролог, толковий у Києві, будь ласка, порадьте +20 А почему у некоторых ортодонтов неправильный прикус? +32
Популярные вопросы! Сегодня Вчера 7 дней 30 дней Домашнє завдання з української літератури10+28510 Вы делаете гель лак?7+2087 я хвора якщо вважаю що це трошки нагло збирати з людей на відновлення будинку7+2087 Границы 1991 года.6+1496 Трошки вколола губи, чи варто ще?5+1345 Какие у Вас хобби?5+1285 Вы бы приняли сегодня клиентов в своем доме?4+1134 ещё
Сейчас читают! Страшный балкон+761 Если бы не мой мужик, я была бы на онлифансе давно+701 Чоловік який бере мою машину і мене це страшно бісить+581 Оці нові "ученія" в Білорусі....3+513 Ремонт, просто понити, так все дорого... кухні3+383 Порадьте який краще приймати Вітамін Д?+351 Улюбленне взуття. Як довго можете носити? +301