KROX@• 23 декабря 2024

Перенатальний м.Київ/ 7 пологовий - відгуки

Почитала на відкритих джерелах - якийсь жах.
Хто може народжував там,як все пройшло?
Які зараз актуальні ціни на палати?
Санта Барбара• 23 декабря 2024
Народжувала по швидкій в лютому 2024, все пройшло чудово, палати безкоштовні, необхідно заздалегідь підписати обмінну карту з пологовим.
КарамбОлька• 23 декабря 2024
3 раза там рожала- все отлично!
Стрекозей• 23 декабря 2024
Народжувала в 2015, все чудово. Не порівняти з жахом у 3-му пологовому
автор KROX@ • 23 декабря 2024
Ответ дляСанта Барбара
це ті палати в які можна з чоловіком?
Може ще третю?• 23 декабря 2024
А в чому жах? Народжувала там, умови супер, фахові лікарі. Ніякого жаху не помітила
автор KROX@ • 23 декабря 2024
Ответ дляМоже ще третю?
Останні відгуки за 24 рік, то про смерть мами, то про декілька смертей дітей через затягування та халатність.
Може ще третю?• 23 декабря 2024
Ответ дляKROX@
Я не читала, але можу сказати, що такі випадки, нажаль, трапляються незалежно від номеру пологового. + не ризикуйте, а обирайте лікаря до пологів. Це більш прогнозована ситуація, ніж розраховувати на вдачу з черговою бригадою
Санта Барбара• 25 декабря 2024
Ответ дляKROX@
це ті палати в які можна з чоловіком?
Ні, бо мою дитину забрали на виходжування, в мене були передчасні пологи і мені дали одиночну, а так ті палати теж безкоштовні. Я Вам так скажу, там є чудові гінекологи і акушерки, але лікарі узд та неонатологи, що оглядали мене і мою дитину - це суцільний жах, але у Вас може бути інший досвід і лікарі.
Санта Барбара• 25 декабря 2024
Ответ дляKROX@
Я там була 2 рази на збереженні, не чула такого.
Санта Барбара• 25 декабря 2024
Ответ дляМоже ще третю?
Ну я обрала, а пологи передчасні, лікаря просто не було в місті, навіть в країні, тому як ви кажете розраховувати на чергову бригаду мені довелось і все було чудово.