Всех анонимов аноним• 23 декабря 2024
Віруючі люди, поясніть, будь-ласка.
Чого Різдво 7го завжди було, але за стіл сідали саме 6го? Завжди дисонанс був якийся, типу, зійшла зірка, але чого не 7го за стол сідали. Я очікую розумних людей, дуже цікаво, як по ʼписаннюʼ це обґрунтовується.
Боти можуть не надриватися.
Так само цікаво і про католиків, 25 го чи 24 го ? Саме зустріч із близькими і застілля(в хорошому розумінні).
Боти можуть не надриватися.
Всех анонимов аноним
• 25 декабря 2024
Ответ дляПравильно_Валерчик
Ви мабуть маєте на увазі трапезу з апостолами перед смертю Христа. Яка свята вечеря, хто її влаштовував,ви про що взагалі?
Ну так, просто я вам пишу назву типу як в Україні прийнято, ну вже традиційно для нашої місцевості, а теоретично-так як ви кажете
Всех анонимов аноним
• 25 декабря 2024
Ответ дляПравильно_Валерчик
Які правила? Якщо ви не святкуєте, то навіщо вам ця інформація стосовно Різдва,якщо ви не розумієте головного і воно вам не потрібне
Так ви головне не можете пояснити, звісно, що ми з вами продовжити не зможемо. І хто вам вклав оту хворобливу думку, що ви в праві написати, що мені тре і не тре🙄?)
Дивна ви, ви повинні зацікавити людину, щоб вона захотіла , розібралася і святкувала, чи ви не розумієте головного посилу? А ви як шкідник християнства: ʼне знаєш-не треба, іди, бо я сама не знаю и пояснити не можуʼ
Всех анонимов аноним
• 25 декабря 2024
Ответ дляСіґеле-міґеле
Ні, чомусь там є розрив у ці кілька днів. Для тих, хто святкує Різдво 7 січня, у них і Новий рік 13-го, те, що називають «старий новий рік». І так само Різдво 7-го - це «старе Різдво». Проблема у тому, що земля обертається навколо сонця не за рівно 364 дні, а з хвостиком. Це частково вирівнюють 29-м лютим. А раніше такого взагалі не було і календар дуже зʼїхав від реальності. Тому науковці взяли і зрушили його на правильний відлік назад. А старовєри новий календарі не прийняли і святкували далі відлічуючи від попередніх дат, тому фактично по новому календарю це вже стали інші числа.
А з вечора - ну так це те саме, як ми святкуємо новий рік так само з вечора. Різдво - 25-го грудня. А 24-го Святвечір
Прикольно👍, тобто теоретично, можна ще й астрономію залучити, прорахувати маршрут планет , кількість днів до року народження Христа і дати визначити)) теоретично, звісно.
Всех анонимов аноним
• 25 декабря 2024
Ответ дляSvitlo_
Так день подяки має походження з Біблії. В протестантських церквах в Україні це одне з найважливіших свят
Але ж протестанти як відгалуження вже видозмінили канони, чи доцільно їх враховувати як базис
Всех анонимов аноним
• 25 декабря 2024
Ответ дляАнонимба
Автор, попробую Вам написать понятнее:
1. До революции 1917 года , церковь не была отделена от государства. Все жили по юлианскому календарю. Рождество по юлианскому календарю 25 декабря, соответствует дате 7 января по григорианскому.
2. После революции, государство стало жить по григорианскому календарю, церковь осталась как и была - на юлианском.
3. Дата Рождества , которая по юлианскому календарю была 25 декабря, по григорианскому - соответствует 7 января.
4. Новый год по юлианскому календарю, по тому, старому до революционному стилю - это 14 января.
Поэтому, у православных христиан нет никакого несоответствия. У них пост до 6 января включительно, 7 января- они идут на Рождественскую службу, поста нет , начинаются святки , с 13 на 14 января Новый год, который сейчас в народе называют старым новым годом, потому, что раньше, до революции он приходился на дату 1 января, Рождество тогда, до революции ,приходилось на 25 декабря. Если посмотреть в церковный календарь, увидим там два стиля :
Старый юлианский /Новый григорианский
25 декабря / 7 января
Старый юлианский /Новый григорианский
25 декабря / 7 января
Ну ви наче й написали непогано, за текст дякую, але могли писати, як вам завгодно, без спрощення, я сприймаю будь-який текст, стиль і мову.
Всех анонимов аноним
• 25 декабря 2024
Ответ дляЗасомневаю
Верующие 6 числа до первой звезды не едят, строгий пост, в отличие от всего Рождественского, в который можно и рыбку, и масло.
Вечером 6 числа идем на вечернюю службу, потом пришли, немного поужинали, и готовимся к исповеди и причастию, гулянок, понятное дело, нет в такой день. А 7 числа утром идем в Церковь, там праздничная Литургия. После нее уже праздничный не постный стол с семьей и крестниками.
Праздник не связан с едой, это день рождения Иисуса Христа.
8 января празднуем родителей Иисуса, Иосифа и Марию.
Дякую.
Амбасадор щастя• 25 декабря 2024
Ответ дляВсех анонимов аноним
Хто вас образив?
Это обычный вопрос?
Почему не почитать обо всем что вас интересует (если б действительно интересовало) а потом не спрашивать непонятное?
Правильно_Валерчик• 25 декабря 2024
Ответ дляВсех анонимов аноним
кого типу? Нащо вам в чомусь розбиратися, якщо ви елементарно навіть не розумієте про що питаєте?
Правильно_Валерчик• 25 декабря 2024
Ответ дляВсех анонимов аноним
Ні, головне це не то, що ви намагаєтеся з´ясувати. Прикро. Дивина, що я маю когось зацікавлювати робити якісь забобони незрозумілі ні мені ні вам. Головний посил свята - це народження Спасителя, Бога, який прийшов в цей світ в тілі людини, щоб понести жертву прийнявши всі гріши людства на себе,який потрапив через нас у аж і притермів страшенні муки, задля того аби кожен з нас мав шанс на спасіння. Якщо у головному контексті, то Богові неважливо святкуєте ви чи ні, неважливо коли святкуєте, важливим є те, аби ви пізнали Бога, прийняли Його в своє серце, служили Йому і виконували Його заповіді (серед яких, до речі, ні слова про святкування Його людського народження)