TANYA 0 0 0 0• 23 декабря 2024

Хто розуміється на снах?

Приснилось, що за мною летить велика надоїдлива чорна муха і боляче кусає, і я не можу її позбутися, прям відчувала крізь сон більші укуси, потім побачила що появляється кров від укусів.
sophisticated8• 23 декабря 2024
Не завжди сни щось значать
автор TANYA 0 0 0 0 • 23 декабря 2024
Ответ дляsophisticated8
Не завжди сни щось значать
Я також не вірю в якісь прикмети чи забобони, але сон був дуже реалістичний і контрастний аж відчувала біль
sophisticated8• 23 декабря 2024
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
Скоріше за все, ніхто не зможе краще пояснити ваш сон, окрім вас самих. Якщо сон дійсно щось значить, ви це зрозумієте одразу після пробудження.
Мені перед поганими подіями сняться сни, які відрізняються від усіх інших, але чим саме — це я пояснити не можу.
Колись приснилось місячне затемнення. Перед цим мене мучило одне важливе питання. Розуміла, що сон щось значить, але не знала що. Через тиждень усе ж таки сталась погана ситуація. Я перевірила, коли було місячне затемнення — саме у той день, коли це сталось.