Пліткарка• 24 декабря 2024

Когда юпитер выйдет из ретрограда

Там все розмивчато• 24 декабря 2024
Вы почувствуете)
Ніка Найз• 24 декабря 2024
Я уже вышла из петра града
12 галюцинаций• 24 декабря 2024
Ответ дляНіка Найз
Я уже вышла из петра града
Зайдите обратно
Мамина квіточка• 24 декабря 2024
По 4 лютого 2025. Ретроградний Юпітер це не так вже і страшно, але ще залежить для кого)
Зараз в Близнюках і для них він найбільше створює обмеження у більшості сфер і заставить переглянути плани, і зменшити розмах і наполеонівські плани)). Коротше, Близнюки, ні в що не влазьте і багато не триндіть, щоб не накрив великий лаврський дзвін (по ТВ зараз показують За двома зайцями))),
автор Пліткарка • 24 декабря 2024
Ответ дляМамина квіточка
Спасибо за такой развернутый ответ!🙌❤️
Мамина квіточка• 24 декабря 2024
Ответ дляПліткарка
Спасибо за такой развернутый ответ!🙌❤️
Будь-ласка) Ви ж не Близнюк. ні?..
Ретроградний 1 р на рік по 4 місяці. Якщо є протипоказання для певного знаку - тишком пересидіти, завершувати те, що раніше було почато :)
МЧСница• 24 декабря 2024
У меня в натальной карте он ретроградный, пытаюсь поймать сейчас удачу за хвост. Пока не получается)
Мамина квіточка• 24 декабря 2024
Ответ дляМЧСница
Вам особисте життя і духовний, внутрішній світ, знання і тп може вийти покращити/вдосконалити ) Хай щастить! :)
МЧСница• 24 декабря 2024
Ответ дляМамина квіточка
Навзаєм! 💐