Сонечко• 24 декабря 2024
Пункція кісти молочної залози
По узд все добре, але оскільки кіста мала великий розмір (близько 3 см), лікар мамолог її пунктував, вміст кісти направив на аналіз. Сьогодні отримала результат, а лікар пішов на місяць у відпустку, прочитати не можу, допоможіть ...
Сонечко
• 24 декабря 2024
Групи клітин ........ епітелію........кісти з проліферацією. Там, де........ , це незрозумілі слова.
БлинчикБезСметанки• 24 декабря 2024
В ...грамі кров, безструктурні елементи,..., групи клітин ... епітелію ....кісти з проліферацією
Сонечко
• 24 декабря 2024
Ответ дляБлинчикБезСметанки
В цитограмі