Твоя космішна• 24 декабря 2024
Как перестать "накручивать" себя перед важными событиями?
А_мій_самий_самий• 24 декабря 2024
Уявити найгірший сценарій. Зрозуміти, що його ймовірність - 0,01%. Розслабитися
Іллюха Перчик• 24 декабря 2024
Перестаньте пити каву і кофеїновмісні напої.І ваша нервова система прийде в норму.Також бажано кинути всі шкідливі звички.Тоді ваш стан,буде набагато рівнішим ні ж був до цього.Це по перше а по друге,вам потрібно проводити більше зустрічей для того що б ви перестали їх боятися,потрібно проходити ці випробування в житті і коли ви їх пройдете ви отримаєте винагороду.
Іллюха Перчик• 24 декабря 2024
Ответ дляЗлюка-закусюка
Я завжди іду в зал, і після нього мені пох… що там буде
Заняття спортом,супер що ви про це нагадали.Теж гарно впливає на організм.
Ку ка ку ка ку• 24 декабря 2024
Ответ дляІллюха Перчик
Не в кофе дело и не впривычках, а в характере. Я редко пью кофе и вредных привычек нет. Но я мнительная и всё через себя пропускаю. Любую обиду или ситуацию.
Злюка-закусюка• 24 декабря 2024
Ответ дляІллюха Перчик
Так, завжди допомагає, ендорфіни рулять
Просто каралева• 24 декабря 2024
Ответ дляГолена блондинка
Поработать с психологом
Ну і що це дасть???
Іллюха Перчик• 24 декабря 2024
Ответ дляКу ка ку ка ку
Значіть потрібно шукати причину цієї недовірливості і усувати її.Наразі я не маю іншого досвіду,що для того що б десь чи в чомусь відчувати себе більш впевнено потрібно це щось повторяти багато разів і більше спілкуватися з різними людьми.Тоді свою недовірливість чи невпевненість будете згадувати з посмішкою.Але потрібно це проходити.Якщо не пройдете то не отримаєте впевненості.Записатися в спорт зал або в якийсь фітнес буде першим для вас кроком що б боротися з цією невпевненістю.Звісно,якщо це для вас можливо.
Сколько_мне_лет?• 24 декабря 2024
Ответ дляПросто каралева
Ну і що це дасть???
Прибуток психологу
Вимагаю спілкування• 24 декабря 2024
Ответ дляКу ка ку ка ку
Абсолютно согласна, сверху советы новоиспеченных психологов просто вымораживают. У меня ребёнок как вы, ему сейчас 12, он родился таким. Разговариваем, проясняем, у него эмоциональный интеллект на высочайшем уровне, но это постоянная работа
Просто каралева• 24 декабря 2024
Ответ дляІллюха Перчик
Яку?
Іллюха Перчик• 24 декабря 2024
Ответ дляВимагаю спілкування
У вас все случается само собой.Действительно бывает так что люди рождаються с какими то или болезнями или отклонениями от нормы или с теми или иными нарушениями и так далее.Но нужно понять врожденное ли это или приобретенное.Узнать есть ли у ребенка родной папа (если нету то ребенок будет гиперактивным вплоть до припадков может быть).Употребляла ли мама или папа алкоголь,или были у мамы и папы какие то венерические заболевания,были ли в семье психически больные люди и так далее и тому подобное.После того как будет известна хотя бы эта картина,можно будет уже говорить о чем то другом.
Іллюха Перчик• 24 декабря 2024
Ответ дляПросто каралева
Яку?
Впевненість яку ми і намагаємось здобути.
Вимагаю спілкування• 24 декабря 2024
Ответ дляІллюха Перчик
Боже заткнись уже
Просто каралева• 24 декабря 2024
Ответ дляІллюха Перчик
Впевненість це від народження,риса така
Не артист не стане артистом
Іллюха Перчик• 24 декабря 2024
Ответ дляПросто каралева
Впевненість це від народження,риса така
Не артист не стане артистом
В якійсь мірі ви праві.Але якщо впевненості не дуже багато то її можна розвинути до середнього рівня,її буде більше.Звісно вона не стане поп зіркою в голівуді але комунікувати з людьми і тримати себе в спільноті стане набагато комфортніше.Для того що б розвинути той середній рівень,потрібно проходити перешкоди і якщо ви боїтеся спілкуватися то потрібно іти і спілкуватися і чим більше того спілкування та зустрічей буде проведено тим краще.Якщо б вона навіть попрацювала десь в магазині продавцем чи на касі тільки для того що б трохи себе розворушити то це вже б був неаби який результат.Але я не знаю цієї людини і не знаю чи саме мої методи вона зможе втілити в життя.Тому що є різні люди і різні обставини життя.
Перекус беру завжди• 24 декабря 2024
Автор, я тоже перед важными событиями постоянно думаю о них, как пройдут, в голове представляются какие-то диалоги. Но, хочу я вам сказать - это и хорошо: в большинстве случаев что бы мне ни сказал собеседник, у меня уже есть готовый ответ, и если мне говорят что-то плохое, я смогу выкрутиться и в другую сторону обернуть.
Автор, не берите плохого в голову - но думать заранее иногда очень полезно. Но многие кто так не делает, меня не поймут.