Заикальница• 24 декабря 2024
Наскільки швидко Ви б пробачили людину, яка не вибачилась, але
але показує що піклується про Вас? Пише, телефонує, дарує щось на свята. Тобто показує, що ваші стосунки для неї важливі. Але чомусь не вибачається, хоча знає, що дуже образила.
Взагалі я всіх пробачаю, але на це потрібно іноді багато часу. Іноді можу пробачити через декілька років. Може пройти більше 10 років. Залежно від ситуації і образи. Мене не часто ображають, але коли це трапляється, то б´ють в найболючіше місце. Тому важко забути про це швидко. Здається що я пробачила людину, але мені ще боляче згадувати її слова. Мабуть це не означає що я пробачила. Чи означає, якщо я готова до спілкування і готова допомогти цій людині за потреби?
Багато слів, вибачте. Як це у Вас діє?
Злива інформації• 24 декабря 2024
Ну Вы же подарочки на праздники принимаете? Что же не высказали человеку в глаза свою претензию?
Сокодавка ще та• 24 декабря 2024
Так вы сами должны понимать готовы ли вы к общению или нет. Может тот человек не считает себя виноватым, потому и не приносит извинения. Если для вас это принципиально, то либо разговариваете с ним об этом, или остаётесь при своем. Если вы не показываете никакой реакции, то и на другой стороне считают, что все окей, вы съели.
Личко Невеличке• 24 декабря 2024
То есть вы так обижены-так обижены, что продолжаете с этим обидчиком общаться и хватать его подарки?
Кавуся• 24 декабря 2024
Вы молча принимаете подарочки, Вы уверены, что человек в курсе о Вашей обиде ?
Сокодавка ще та• 24 декабря 2024
Ответ дляЛичко Невеличке
Ну да, тут если не прощать, то можно и 10 лет подарков не видать )
Заикальница
• 24 декабря 2024
Ответ дляЗлива інформації
Ви питання прочитали? Чи тільки на антураж звернули увагу?
Злива інформації• 24 декабря 2024
Ответ дляЗаикальница
Дьявол в деталях.
Так ответ будет, почему ПРОДОЛЖАЕТЕ принимать подарки ?
Почему смело и честно не выскажите то, что на душе?
Первоклашка Я• 24 декабря 2024
я сужу по поступкам,не все могут сказать вслух и красиво. Я бы простила,но то я- мне много лет..50 а вы наверно молоды
Личко Невеличке• 24 декабря 2024
Ответ дляСокодавка ще та
Ага, из серии:
-Ой, бывший такой навязчивый, мучаюсь от него, я его и послала, а он звонит и пишет, не останавливается.
-А ты его заблокировала?
-Ну...так...это... он же тогда звонить перестанет...
-А ты его заблокировала?
Заикальница
• 24 декабря 2024
Ответ дляПервоклашка Я
Не молода. Ми й раніше сварились і завжди вибачалась сторона, яка була не права. І я вибачалась, і та людина вибачалась. Це вперше так. Тому мені ця ситуація не зрозуміла. Людина знає, що я не пробачу без вибачення, але не вибачається. Чому? Я образила тим, що сказала, що людина образила мене? Чи просто не бачить своєї провини?
Оля_с_киркою• 24 декабря 2024
Ответ дляЗаикальница
це називається зустрілись два неврози)
ви не вибачаєте без вибачення, інша людина не вміє відкрито вибачатись. Це вже питання не вибачень, а хто кого зламає і нагне.
Навіщо таке дорослим людям - питання відкрите)
Заикальница
• 24 декабря 2024
Ответ дляОля_с_киркою
це називається зустрілись два неврози)
Людина вміє вибачатись, і я вмію вибачати. Питання не закрите. Людина мене образила, свідомо чи не свідомо, психонула на мою відповідь і встала в позу ображеної. Я не робила кроків назустріч і людина знає і розуміє чому. Я не розумію, якщо людина вважає себе правою, то навіщо ініціює контакт? А якщо не правою, то чому не вибачається?
Ответ дляЗаикальница
Ці всі питання ви повинні задати тій людині. Ніхто не читає чужі думки.
Заикальница
• 24 декабря 2024
Ответ дляTayanaTan
Не наважилась перед Різдвом провокувати новий конфлікт. Людина щиро зробила подарунок, я прийняла, обійми і побажання щасливого Різдва. Не вистачило стервозності псувати людині настрій перед святом, яке для неї важливе. Але Ви маєте рацію, після свят запитаю. Дякую!
Оля_с_киркою• 25 декабря 2024
Ответ дляЗаикальница
я ж не в курсі, в які психологічні ігри ви там граєте.
Якщо вам так обом ок, то про що говорити?
Якщо комусь не ок, то треба вирішувати питання, а не пережовувати ту ситуацію в голові ще 10 років.
Полуничка• 25 декабря 2024
Вам к психологу, вы самотокситесь, и вам это нравится , упиваетесь обидами, мазохизм, разберитесь с этим. Или уже тихо радуйтесь, раз вам так хорошо в этом. Было бы плохо, вы бы уже избавились от этого шлака. Научились бы озвучивать то что вам несёт дискомфорт. Мне например не ок, я сразу говорю что не так, вот в ту же секунду, помирились и живём дальше
Полуничка• 25 декабря 2024
И вообще странный подход, вы господь бог чтоб не прощать? Всех надо прощать, как бог прощает, другое дело есть ли желание дальше общаться с таким человеком
Заикальница
• 26 декабря 2024
Ответ дляПолуничка
Якраз тому, що не Бог, вибачати швидко не вмію. Взагалі мене важко образити. На це здатні лише близькі люди.