Питання до власників нерухомості в центрі і на заході України.
Результат:
вже голосів:
81 (60.45%)
Подивитись відповіді
41 (30.6%)
Здаю всім бажаючим
12 (8.96%)
Здаю тільки місцевим
Ответ дляcoch100
Можете мне это не кидать я даже не читаю подобное. Реально понимаю, что вы выбираете подобный контент, но как говорится каждый сходит с ума по своему)
Я читаю групу Служба безпеки України в viber
Повідомлення не обираю,все підряд.Про переселенця з Маріуполя,який організовував теракт в Житомирській області-повідомлення сьогодні.
Ответ дляL-i-s-a-92af
Вы реально не понимаете, что одержимы? Каждый видит то, что хочет видеть.
Я прощаюсь с вами, извините.
Ответ дляcoch100
Я прощаюсь с вами, извините.
Кожен НЕ бачить очевидні речі,які НЕ хоче бачити-це про вас
Сдаю квартиру квартиру девятнадцатилетней девочке из Константиновки за, в наше время , символическую плату+ коммуналка. Жалко девченку, сама начинала взрослую жизнь по съемам в чужом городе. Что будет с квартирой- не знаю, но мне её жалко. Может когда нибудь, когда мне прийдется ремонт делать я и пожалею, но сейчас так .
🫡 Завдяки СБУ на 15 років сів агент гру, який шпигував за військовими ешелонами ЗСУ на Черкащині.
Сергій Жаданов з Луганщини переїхав на Черкащину як переселенець, а згодом його дистанційно завербувало гру. Зрадник отримав завдання відслідковувати ешелони ЗСУ та локації вузлових станцій Укрзалізниці, на яких вони робили зупинки. Крім того, окупанти сподівались отримати від агента координати складів із озброєнням Сил оборони та шпиталів, де проходять лікування українські воїни.
СБУ затримала зрадника у лютому 2024го. Також тоді були проведені заходи для убезпечення локацій Сил оборони. Вироком суду йому призначено 15 років тюрми з конфіскацією майна.
А ви сдавайте далі таким і дивуйтеся,чому в ваше місто знову ’ прильот’