Замістла, світло вимкнули, до завтра його випекти не вдасться , це викинути , чи можна якось зберегти ?
А ось і я• 25 декабря 2024
Ответ дляГарантую неперелевки
Может пожарьте пирожки или коржи.
Ну, вероятно у Автора проблема, КАК приготовить, если плита электрическая.
А ось і я• 25 декабря 2024
Ответ дляtarveldy
Електрична
Да я это понимаю. В пакет и в холодильник или в морозилку.
Смайликівна• 25 декабря 2024
Ответ дляГарантую неперелевки
Может пожарьте пирожки или коржи.
Світло вимкнули. На чому жарити?
Жинси на дитину• 25 декабря 2024
У мене є рецепт, за яким тісто підходить ніч в холодильнику, 12 годин стоїть нормально і гарно росте, як вище написали, але на довше я не залишала. Можете для надійності в морозилку поставити або на балкон винести, якщо є мороз. Якість тіста від цього ніяк не зміниться.
Стефанія• 25 декабря 2024
Ответ дляtarveldy
Цікаво, я читала про таке тісто що підходить у холодильнику, але ж воно по іншому робиться, чи ні?
Нет. Что там по другому может быть. Теплое только не ставьте.
Я таке знаю• 25 декабря 2024
Ответ дляtarveldy
Як підійде? Чи вже закрутити рулети?
В холодильник поставте.
В мене тісто на піцу може добу в холодильнику ферментувати
Ленивица-красавица• 25 декабря 2024
Ответ дляtarveldy
Дякую
Его в холод нужно. Если не в холодильник, то в контейнер и на улицу/балкон.
Ленивица-красавица• 25 декабря 2024
Ответ дляtarveldy
Дякую, поставила на балкон, подивимось що воно буде
Все буде ок. Я так вранці купувала тісто в пекарні. На роботі в холодильнику, ввечорі або наступного дня дома пекла.
Ответ дляtarveldy
Та ми їдемо, як раз коли увімкнуть, а приїдем коли вимкнуть
Дріжджове тесто чудово зберігається в холодильнику до 7 діб ,ще й росте. Щоб з нього випікати треба достати його за 2 години щоб зігрілось. Так випікаю хліб і не тільки. Удачі!!!смачного!!!!
Яйцеголовая• 25 декабря 2024
Ответ дляtarveldy
Як підійде? Чи вже закрутити рулети?
Под пленку и в холодильник .Я так обычно делаю ’хрущевское’ тесто - там вообще можно на 2-3 дня сделать много и отделять часть для выпечки.
Треба ось так• 25 декабря 2024
Автор, в холодильник. Если сутки надо чтоб простояло, на самую холодную полку.
Яйцеголовая• 25 декабря 2024
Ответ дляtarveldy
Есть такое. Как я выше писала, ’хрущевское’. Погуглите, рецепт легкий и удобный. Замесили, убрали под пленку, потом достали, сформировали, расстойка, и в печку на небольшой температуре. Испортить его почти невозможно