Красота неземная• 25 декабря 2024

Воняет посуда после посудомойки моющим

Вот этот запах соли или ополаскивателя, или таблеток. Тарелки, приборы - нормально. Силиконовые формы, пластиковая посуда, сковородки, детали мультиварки - ужас. Это все потом чувствуется в еде. Еда будто с мылом. До этого с другой посудомойкой была та же история.
Беру хорошие: калгон или финиш.
Так у всех посудомоек или нудно что-то нажимать конкретное, чтобы было нормально?
автор Красота неземная • 25 декабря 2024
Промывает до блеска. Ни следов порошка, ни мыла
Любовь Калистратовна• 25 декабря 2024
Не маю такої проблеми, взагалі
КинДза• 25 декабря 2024
Пользуюсь Domol из Ватсонс, ничего не воняет. Последнее время ложу пол таблетки, а не целую - моет отлично и запаха нет.
Ручки-Крючки• 25 декабря 2024
W5 спробуйте або Domol. Багато які пробувала, але всі інші засоби мали дуже інтенсивний аромат.
Ответ дляКинДза
О! Может и так даже лучше половину брать
Ответ дляРучки-Крючки
Дякую! Спробую. Бо майстер з установки казав обирати ці бренди, а воно жесть
Бабка_в_кедах• 25 декабря 2024
Саме ці справді жахливо вонючі. Для машини вони підходять добре, тому з її інтересів майстер і радить. Силікон можете взагалі викинути, довічно у цих формах все смердітиме.
Користуюсь порошком demar без запаху
Мэри Попкинс• 25 декабря 2024
Ответ дляКрасота неземная
Я теж так думала . А ви відкрийте посудомийку до того як вона почне сушити . У мене купа піни було а потім воно сушило цю піну на посуді . Хоча посуд виглядав бездоганно !
Проблема була в капсулах , вони довго не розчинялися (занадто тверді ), я почала їх ділити навпіл типу розтрощити і все стало супер
Мэри Попкинс• 25 декабря 2024
Ответ дляКинДза
Так , або половинку , воно легше розчиняє її і швидше . Щоб потім просто полоскати
Багиня• 25 декабря 2024
У меня от фармази геля такое было. Ну жесть туда ароматизатора наперли, вся посуда как в духах была.
Катруся 777• 25 декабря 2024
Ви назвали самі вонючі таблетки. Це не від посудомийки в даному випадку залежить! Якість миття супер, але смердять жахливо. Скидаю фото тих, які тепер беру постійно - якість миття супер, і взагалі без запаху
Форсия• 25 декабря 2024
Лучше всего вообще гель, особенно на короткий цикл, порошок, а тем более таблетка может не успевать раствориться. Или капсулы с гелем.
Ответ дляКатруся 777
Фух, думала вже щось не те з технікою. Дякую!
дожену і ощасливлю• 25 декабря 2024
Я перейшла на капсули Фейрі. Теж дуже смердючі, але на посуді запаху не залишають. Також гель Сомат на короткі цикли
Катруся 777• 25 декабря 2024
Ответ дляКрасота неземная
Ну і ставте на вищу температуру, я завжди на 70 мию, маю надію що в гарячій воді краще виполіскується все. Правда є нюанси зі склом - буває надщерблюється скляний посуд, не знаю від чого. Навіть той що з термоскла. Може дійсно температура завелика, хз... Може 65 спробуйте.
Глаза_в_3_карата• 25 декабря 2024
Я пользуюсь фейри, запаха нет, а сковородки мою только те, которые из нержавейки.
Шальная коклетка• 25 декабря 2024
Финиш ужасно воняет. Раз купила, до сих пор стоит и выбросить жалко и пользоваться нельзя
ПлакалаВАвто• 25 декабря 2024
Сомат та фініш мають дуже сильний запах. Мені домол подобається від них запаху немає зовсім.
ПлакалаВАвто• 25 декабря 2024
Ответ дляКатруся 777
Не у всіх машин є така температура. У мене зараз арістон, у неї стандартні програми і максимальна температура 60