Гарантую неперелевки• 25 декабря 2024

Що даєте колядникам?

Не знайомим,чужим діткам?
Брюлик в стразах• 25 декабря 2024
У нас колядники не ходять. Коли ходили, давала гроші.
Золота орда• 25 декабря 2024
Ничего, орали вчера в подъезде, в каждую квартиру ломились колядники великовозрастные, я давно дверь на открываю
автор Гарантую неперелевки • 25 декабря 2024
Ответ дляБрюлик в стразах
А скільки давали? Дала по 20 грн,думаю чи не мало...
лаМпочка• 25 декабря 2024
Гроші та солодощі
Триндю-бриндю• 25 декабря 2024
Конфеты, мелкие деньги)
Ответ длялаМпочка
Гроші та солодощі
А скільки грошей?
ПотеряласЯ Я...• 25 декабря 2024
Планую по 50 грн. Але ще не було нікого.
Говорю відверто• 25 декабря 2024
Не ходят много лет
Брюлик в стразах• 25 декабря 2024
Ответ дляГарантую неперелевки
Якщо їх у Вас багато буде, то нормально. В 22 році давала десь 50, але у нас тут двір і поверх на замках, ходили лише свої, пара дітлахів і все.
Пасхальний тролік• 25 декабря 2024
Нічого. Бо нікого не пускаю. Під ’чужими дітками колядниками’ може бути хто завгодно. Можна відкрити двері на свою голову
Колись одна відкрила. Поки вона шукала гроші і цукерки то дітки зробили відбиток з ключів на пластиліні, що лежали на полиці в коридорі, і квартиру через місяць обтарабанали всю.от вам і дітки. Йшли цілеспрямовано. Вже потім почали копати і знайшли тих хто їх підмовив.
лаМпочка• 25 декабря 2024
Ответ дляГарантую неперелевки
А скільки грошей?
Авторе, кожен дає по змозі. Нема ніякого тарифу
Попихтю та й годі• 25 декабря 2024
Не прийшла ніхто, хоча я і чекала, як і на геловін😢
Дайте подуться• 25 декабря 2024
Только деньги (100-200, но приходило обычно 2-3 группы детей)
Я таке знаю• 25 декабря 2024
Не против• 25 декабря 2024
Дітям,які ходять по двоє- троє даю по 50 грн кожному. А для груп дітей чи підлітків даю 200 грн на усю банду.
hrystia• 25 декабря 2024
Ответ дляГарантую неперелевки
Чудим давала по 20 грн. Своїм більше. Приватний будинок, маленьке містечко. Колядників багато.
ВундерКИНГ• 25 декабря 2024
Ответ дляПопихтю та й годі
Навіщо чекати, якщо можна самій підти
Я тут с краю постою• 25 декабря 2024
По 50 чужим
Своїм знайомим 200
Губки-уточкой• 25 декабря 2024
У нас закритий двір з охороною, ходять тільки свої. Давала по 50грн і цукерки, шоколадки. Було 2 групи по 2-3 дітей. Мій теж зараз пішов з другом))
Дай подивлюся• 25 декабря 2024
Я сегодня ждала. Приходили 2 мальчика, а потом 2 девочки. Давала по сто гривен и конфеты. Мой сын тоже ходил с другом, им по 13 лет. За 2 часа наколядовади 1300 грн.