Треба ось так• 25 декабря 2024

Мануальний терапевт Олег Дричак

Хто був, поділіться досвдіом? Запис за пів року мінімум, і вартість сеансу - 8.000 грн. Воно того варте?
Перша на селі• 25 декабря 2024
А шо у вас по діагнозу? Може не варто?
автор Треба ось так • 25 декабря 2024
Ответ дляПерша на селі
А шо у вас по діагнозу? Може не варто?
Сидяча робота, діагноз протрузії, і відчуття постійно затиснутого нерву в шиї та попереку, яке іноді віддає в праву руку та ногу
Inconvenient• 25 декабря 2024
При протрузіях допомагають лише остеопати, мануальний терапевт вас може відправити на операцію або зробити інвалідом. І професіоналів серед них дуже мало. Ви не хочете безкоштовно знайти вправи саме при шийному і поперековому остеохондрозі (краще в англомовному /німецькомовному інтернеті), почитати, як правильно сидіти, ходити, стояти, поратися по хаті). Гуляти годину теж можна безкоштовно і без ризику для здоров´я - допомагає. Витягувати хребет, стоячи на ногах теж можна.
Пополняю_Карму• 25 декабря 2024
Допомагає,але чуда не буде. Він єдиний,хто зміг мені атлант поставити на місце. А далі вже дуже багато самостійної роботи. Проблема формувалася роками, м´язи звикли і треба наполегливо самостійно займатися, щоб було покращення.