Хомо_сапиенс• 26 декабря 2024

Смердить газ при згоранні в Польші на зйомній квартирі

Син на зйомній квартирі, приїхала на декілька днів, каже що йому здається що при готуванні на плиті смердить коли горить комфортна газова. В ванній є колонка газова, є датчик чадного газу. Як можна перевірити самому і чи є тут людина як в ОСбб що це може перевірити, каже що лиш декілька днів як почало смердіти, а сьогодні ще й свято. Власники живуть в іншому місті, порадьте чи так в Польші додають якісь добавки до газу ? Тиждень назад був власник і якись працівник міняв регулятор на батареї
автор Хомо_сапиенс • 26 декабря 2024
Живе тут з літа, каже що рідко так інколи відчував при горінні сморід, витяжки на кухні не має
Кондуктор троллейбуса• 26 декабря 2024
Я б сама не лізла, а повідомила власників.
Да будет так• 26 декабря 2024
В спулджельню подзвоніть, прийдуть перевірять. Але не думаю що сьогодні, в свята ніхто не працює
Чижик Пижик• 26 декабря 2024
Ви ж новини читаєте ? Зараз в Польщі багато отруєнь чадним газом. Є така сигналізація на чадний газ, вже про них розказували в новинах. Ціна питання - 40 злотих. На батарейках.Сигналізує коли рівень чадного газу зростає. Встановити можна самому.
автор Хомо_сапиенс • 26 декабря 2024
Ответ дляЧижик Пижик
Є така сигналізація ,я написала, просто при згоранні ще є запах біля газової плитки
Альфасамка• 26 декабря 2024
смердить не при горінні, а взагалі діра. Той шо згорає не смердить. В вас діра і витік треба з милом всі стики пройти
автор Хомо_сапиенс • 26 декабря 2024
Ответ дляАльфасамка
Смердить тільки коли горить комфортка
Альфасамка• 26 декабря 2024
Ответ дляХомо_сапиенс
Смердить тільки коли горить комфортка
значить комфорка дірява. Треба плиту міняти
Платье Длинное бальное• 26 декабря 2024
Ответ дляЧижик Пижик
Так чадний не смердить
ПростоБелка• 26 декабря 2024
Ответ дляАльфасамка
Так вірно , якщо смердить це витік
Автор я також в Польщі, зпах йшов зі шланга до пліти
В місцевій групі фб я знайшла майстра
україномовного, він перевірив ,знайшов де витік і поміняв трубу
З хазяїном я це узгодили по телефону
Шланг коштував 150 злотих, заміна 400 злотих
автор Хомо_сапиенс • 26 декабря 2024
Ответ дляПростоБелка
Так вірно , якщо смердить це витік
В місцевій групі фб я знайшла майстра
З хазяїном я це узгодили по телефону
Дякую, зараз не смердить , я якраз з сином в Польші
автор Хомо_сапиенс • 26 декабря 2024
Ответ дляПростоБелка
Так вірно , якщо смердить це витік
В місцевій групі фб я знайшла майстра
З хазяїном я це узгодили по телефону
Це дуже дорого взагалі 400 злотих