Сільський ансамбль• 25 декабря 2024
Дієногест (візан) і алкоголь?
Дівчата, хто приймає гормони у вашому зв’язку з ендометріозом? Чи пили ви в цей період трохи алко? Як себе почували? В інструкції не бачу чи є протипоказання, але побочок там вистачає.
Не люблю натовп• 25 декабря 2024
Я приймаю дієногест зентіва, пила трішки пива і вина, все ок
Навіть не думала, що ці ліки не поєднуються з алкоголем!
Сільський ансамбль
• 25 декабря 2024
Ответ дляНе люблю натовп
Але ж це гормони серйозні, я думала вони взагалі з алко не поєднуються
Не люблю натовп• 25 декабря 2024
Ответ дляS.s.s.
Что-то не припомню, чтоб на гормоны влияло бухло. Это же гормоны!
Я теж так думаю
Але це тільки мої думки, у лікаря не питала, чи можна алкоголь при прийомі дієногесту
З іншої сторони, маю надію що лікар попередила би, що ліки не сумісні з алкоголем
Не люблю натовп• 25 декабря 2024
Ответ дляСільський ансамбль
Підкажіть, чи є у Вас якісь побічні ефекти, які Ви відчуваєте? Я поправилась на пару кг, але думаю, що дієногест тут не при чому)) Але про те, що може бути набір ваги лікар попередила. Ще тривожність посилилася, але тривожна я завжди була. Теж не знаю, чи має на це вплив дієногест
Сільський ансамбль
• 25 декабря 2024
Ответ дляНе люблю натовп
Є тривожність і зміни настрою, можу плакати чи злитись, інколи на рівному місці. Качелі емоційні. Вага поки на місці, але помітила що більше стало на солодке тягнути. Мазня ще майже постійно, незалежно від циклу, це напрягає. Трохи боліли ноги, зараз наче норм. Пью другий місяць, а ви?
Не люблю натовп• 25 декабря 2024
Ответ дляСільський ансамбль
Я вже пів року п´ю
Місячних нема взагалі.
Сільський ансамбль
• 25 декабря 2024
Ответ дляНе люблю натовп
Я вже пів року п´ю
Місячних нема взагалі.
І одразу так було чи поступово зникли?
Скільки вам ще пити?
Не люблю натовп• 25 декабря 2024
І мене спочатку був укол, який ввів в штучний клімакс на 3 міс, з того часу місячні зупинилися. Зразу ж після уколу почала пити дієногест. Місячних нема
Скільки пити ще не знаю, піду в січні до лікаря, уточню.
В мене була міома, під час місячних крові було дуже багато, без кровоспинних не могла. Тому для мене деяке полегшення, що нема місячних
Сільський ансамбль
• 25 декабря 2024
Ответ дляНе люблю натовп
Скільки нам жінкам проблем з цим здоровʼям жіночим. А міома велика? Видалили?
Не люблю натовп• 26 декабря 2024
Ответ дляСільський ансамбль
Так, міома була велика і дуже багато вузлів. Лікар більшість видалила, два не змогла. Ще була кіста яєчника