Солоденька цукОрка• Изменено 25 декабря 2024

Боюся переїжджати до Києва

Мені 22 рік, дівчина. Все життя прожила в обласному центрі на сході, зараз по роботі пропонують переїхати до Києва. Дуже хороша позиція, яка суттєво просуне мене в плані кар´єри. Але боюся: по-перше, страшно, що мене якось обмануть або щось інше погане мені зроблять. По-друге, не хочу прощатися з родиною, мене просто вбиває той факт, что вони будуть далеко і, аби банально з ними зустрітися, доведеться дуже далеко їхати. Чи було у вас таке? Поділіться своїм досвідом переїзду в інше місто, як ви дали раду своїм страхам.
автор Солоденька цукОрка • 25 декабря 2024
Ответ дляwoman Warrior
Это смотря с чем люди приезжают.
Ваш посыл изначально не вызвывает симпатии, включая обсценную лексику в простой переписке.
питання тільки до моїх відповідей, а не до коментарів, на які я відповідала?
моя мета – не завоювати симпатію, облизуючи Київ
в мене вже жодної мети в цій темі немає, я вперше на цьому форумі і розраховувала на адекватні відповіді, а отримала звинувачення у тому, що я навіть подумати посміла про те, щоб переїхати до Києва
не розумію, як я мала на це реагувати
woman Warrior• 25 декабря 2024
Ответ дляСолоденька цукОрка
не розумію, як я мала на це реагувати
вы слишком много думаете о своей персоне, и слишком обостренно воспринимаете сказанное.Если вы не можете адекватно реагировать, без мата, на обычный форум, то как вы собираетесь выжить в столице?
Ответ дляwoman Warrior
ой, така прям столиця, що в ній потрібно в виживати) ну не смішіть
я працювала в кількох київських компаніях віддалено, і проблем з тим, аби «вижити», у мене не було
я не думаю, що, якщо це відбуватиметься офлайн, то буде іншою справою
я живу не в забитому селі, я знімаю квартиру в своєму місті, спілкуюся з людьми тощо, які ще підводні камені на мене можуть очікувати у столиці?
woman Warrior• 25 декабря 2024
Ответ дляСолоденька цукОрка
Я уже сказала, не вызываете вы симпатии ни своим общением, ни своим хамством,Демонстрируя провинциальный и смешной наещд.И совершенно несмешное неуважение в городу, в который едете жить.
Ничего вам подсказвать никто не будет, сами нарветесь и сами поймете.
Ответ дляwoman Warrior
я вже сказала: мені все зрозуміло, і на поради я не розраховую
це радше не в мене наїзд, а у киян думка, що їхнє місто унікальне, що всі бажають туди перебратися і що вони вирішують, хто приїжджає, а хто ні

я була ввічливою на початку, але отримала купу лайна в свій бік, чому ви вважаєте, що я буду намагатися викликати симпатію?))
woman Warrior• 25 декабря 2024
Ответ дляСолоденька цукОрка

да без разницы.Все забудут и о вас, и о вашей теме через 5 минут.
А город таки вообще не заметит.А любой коллектив отторгнет с таким посылом, как у вас.
И да, нащ город уникален.
И что в него едут сос всех сторон, как бы не новость и не тайна.
Вот и вы тоже туда же.
Ответ дляwoman Warrior
я би сказала, що це ви зверхньо ставитеся до людей з інших міст країни, по словах «вашого пмж», «провінційний» «як ви виживете в столиці» тощо
я слово провінційний востаннє чула в російських серіалах в дитинстві, ви вважаєте, що за фактом місця народження ледь не аристократка? бо це дивно, я була в Києві багато разів, і можу сказати: це місто реально не відрізняється окрім масштабів від більшості обласних центрів
і це не місто мрії, що б вам не здавалося
Ответ дляwoman Warrior
И да, нащ город уникален.
Вот и вы тоже туда же.
скільки було колективів – жоден не відкидав, а тут раз я з вами не згодна, обов´язково мене не приймуть
як я вже сказала, я в цій компанії вже працюю певний час, і у нас все добре, тому не хвилюйтеся
woman Warrior• 25 декабря 2024
Ответ дляСолоденька цукОрка
Уточним.
не к людям, а к определенным людям.
Которых вы представляете своей манерой поведения и общения.
Все остальное вами написанное не требует коментариев.
Не трудитесь мне писать.
woman Warrior• 25 декабря 2024
Ответ дляСолоденька цукОрка
а вы кто собственно, чтобы о вас кто то думал, и более того-волновался.
Ответ дляwoman Warrior
Удалено администрацией...
woman Warrior• 25 декабря 2024
Ответ дляСолоденька цукОрка
Удалено администрацией...
Ответ дляwoman Warrior
Удалено администрацией...
woman Warrior• 25 декабря 2024
Ответ дляСолоденька цукОрка
Удалено администрацией...
Ответ дляwoman Warrior
Удалено администрацией...
боже 🤦🏼‍♀️
вам треба книгу писати про те, як не бути провінціалом
woman Warrior• 25 декабря 2024
Ответ дляСолоденька цукОрка
боже 🤦🏼‍♀️
не мне -писать, а вам-читать