СпайдерВумен• Изменено 14 января 2025

Ну когда же я найду работу чтобы переехать?

Девочки, я уже отчаялась полностью.У меня есть работа , хорошая, но меня не устраивает место жительства и город. Хочу найти работу в другом месте и переехать. У моей компании несколько филиалов по стране, подаю резюме в те филиалы что меня интересуют, а в ответ тишина. Я уже и в другие компании отправляла резюме- везде отказы. Это не в Украине, так что к войне и и финансовым кризисам не имеет отношение . Поговорите со мной, дайте надежду что оно меня где-то ждёт и все получится.
Mrs.Sexuality• 14 января 2025
Так вы уже не в Украине. Вам уже проще.
Одні думки• 14 января 2025
А при чому тут Україна?
Ми в Україні,і роботу в німців та шведів забираємо.Німці навіть страйкували в 2019му та 2021му.Бо корпорація нам замовлення віддає,в нас дешевше.Тому я з України нікуди.В Німеччині в моїй галузі постійні скорочення,бо дорого.А в нас навпаки розширюють виробництво.Перед самою війною обладнання привезли .22-24 були на паузі,а цього року чекаємо березня,заходить величезне замовлення.
Знову німці з носом.
Європа зараз з Китаєм не дуже,тому в Україну дуже добре вкладають.У всякому разі в моїй галузі.
А в китайців ще й дорожче виходить ,через великі зарплати
Ноунэйм• 14 января 2025
Всі, щось кращого хотять, подумайте, що ви можете іншим запропонувати. А взагалі, якщо щось ну зовсім не йде, то мабудь воно і не потрібно...чи потрібно щось інше...
Я не в теме• 14 января 2025
Иногда лучшая тактика выжидание терпение и все получится