Крижана бурулька• 26 декабря 2024
Вам в театре удобнее сидеть с левой или справой стороны?
Или вы не обращали внимания? Откуда вам удобнее смотреть чтоб шея не болела? по центру все раскуплено
Результат:
вже голосів:
17 (39.53%)
удобнее сидеть справа
13 (30.23%)
удобнее сидеть слева
13 (30.23%)
не обращала внимания
Губной рояль• 26 декабря 2024
Мені зручно там, де не смердить ´духами´.
Навіть високих людей спереду я зможу подолати, але не сморід(
Все і одразу• 26 декабря 2024
Без різниці, але на крайняк краще від ряда залежить, а якщо і там все порівну, то вже беріть зліва.
Сон і дрімота• 26 декабря 2024
Если речь о балете, то слева удобнее, т.к. большинство диагоналей партий главных действующих лиц начинаются с правого дальнего угла сцены
Крижана бурулька
• 26 декабря 2024
Ответ дляСон і дрімота
ого... спасибо) емко)) помогли
КАПСЛОЧНИЦА• 26 декабря 2024
Ответ дляГубной рояль
Дайте угадаю, у вас никаких парфюмов вообще нет)
З горіха зерня• 26 декабря 2024
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
О, это вы на себа выливаете по половине флакона кирке или императрицы? Или у вас еще в загашниках есть хорошие духи «Красная москва»?, которые еще ваша мама покупала
КАПСЛОЧНИЦА• 26 декабря 2024
Ответ дляЗ горіха зерня
Без понятия, что там за Москва в вашей кацапцкой голове
предпочитаю свежесть, например, версаче версенс
ОбережнаЯ• 26 декабря 2024
Ответ дляЗ горіха зерня
А вы знаток по императрице и кирке и красную москву знаете...восхищена вашим вкусом
Леопардові панчохи• 26 декабря 2024
Ответ дляГубной рояль
Цілком згодна про парфуми, деякі не розумібть, що облитися пврфумами будь-якими в театр це невихованість та неповага, люди не мають сидіти поруч з головним болем.
Сплюшка• 26 декабря 2024
Автор, а де варіант центр і партер?.)
Внесу уточнення по парфумам)) В парфумерії є спеціальна категорія парфумів театральні - це в основному більш вечірні аромати розкішного, багатого звучання, здебільшого класика з довгим або середнім шлейфом. Ніякі ганімеди, кірке, баккари, ля ві е белі і тд в цю категорію не входять
Театр до сучасності був місцем не тільки долучення до культури і мистецтва, але і виходом у світ, де показували себе у всій красі - в нарядах, прикрасах і з парфумами і дивились на інших, знайомились, фліртували.
Парфуми - довгий час були предметом розкоші, особливо хороші. Але правила хорошого тону і етикет завжди був і є один навіть для заходів, де потрібні вечірні туалети - помірне нанесення, щоб шлейф вечірнього парфуму був не більше середнього і ’не косив’ інших людей, інакше то несмак і безкультурність. Для таких випадків використовують тільки класику, а не категорію спірних чи убойних ароматів.
Для звичайних походів - ненавʼязливий, приємний парфум у межах власного простору для того, щоб він не заважав іншим людям в залі.
З горіха зерня• 26 декабря 2024
Ответ дляОбережнаЯ
ну конечно. Интересовалась у рядом сидящих чем они пахнут. Чтобы не дай бог себе не купить. И красную москву знаю, да. У бабушки были. Это на то время считалось круто.