Света С Приветом• 26 декабря 2024
Як підтримати організм під час прийому аб?
Повторний курс антибіотиків назначили
Підкажіть, хто знає
Як підтримати організм і зменшити негативний вплив антибіотиків? Що ви приймаєте для цього?
Дякую заздалегідь за поради ☺️
Підкажіть, хто знає
Дякую заздалегідь за поради ☺️
Скіфська пектораль• 26 декабря 2024
А мне вот интересно, они реально работают? Эти все бифидо и лактобактери в капсулах. Когда то читала, что не выживают они после желудочного сока
Злива інформації• 26 декабря 2024
Ответ дляСкіфська пектораль
Уверена, что работают
Однозначно• 26 декабря 2024
Ответ дляСкіфська пектораль
Я читала якесь нове дослідження, до одного місця всі ці лакто та біфідобактерії, мало не шкідливі вони після аб саме
Работать надо• 26 декабря 2024
Ответ дляСкіфська пектораль
Они уже сто лет как с кислотоустойчивой оболочкой